UWAGA!

Policjanci przy piłce

 
Elbląg, Policjanci przy piłce
(fot. Anna Dembińska)

Policjanci, strażacy i żandarmi potrafią grać w halową piłkę, co udowodnili podczas turnieju w Centrum Sportowo-Biznesowym. O puchar komendanta miejskiego policji w Elblągu rywalizowało siedem drużyn z całego regionu. Wygrała reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, najlepsi wśród elbląskich mundurowych byli funkcjonariusze Żandarmerii Wojskowej. Zobacz zdjęcia.

Do walki o zwycięstwo stanęło 7 drużyn, wśród nich policjanci z Elbląga, Olsztyna (KWP, OPP), Iławy, Lidzbarka Warmińskiego oraz strażacy i żandarmi z Elbląga. Turniejowi towarzyszyła sportowa atmosfera. W zaciętym starciu drużyn wyłoniono zwycięzców, którym gratulacje, puchary i dyplomy wręczył, inspektor Marek Osik, Komendant Miejski Policji w Elblągu oraz Zbigniew Przyborowski – przedstawiciel Związku NSZZ Policjantów.
       I miejsce w Turnieju zdobyła reprezentacja policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, II miejsce wywalczyli policjanci z Iławy, zaś III żołnierze Żandarmerii Wojskowej z Elbląga. Rozdano również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem okazało się dwóch zawodników (ex aequo) tj. Paweł Kowalewski oraz Krzysztof Stankiewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Najlepszym bramkarzem został Szymon Wagner z KPP Iława. Policjanci z Elbląga zajęli IV miejsce.
      
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama