UWAGA!

Półmetek Elbląg Open 2013 (szachy)

W elbląskim Klubie Olimpijczyka rozegrano 3. Regionalny Turniej Szachów Szybkich w ramach cyklu Elbląg Open 2013. Po trzech turniejach, a więc na półmetku rywalizacji, w czołowej piątce plasuje się trzech elbląskich zawodników.

Tym razem na starcie stanęło 26 zawodników reprezentujących kluby i miasta z czterech województw.
       Zwycięzcą imprezy został Krzysztof Budrewicz z AZS UWM Olsztyn, który w dziewięciu rundach uzyskał 7,5 pkt. i wyprzedził Tomasza Kempińskiego (UKS Awans Żyrzyn, 7 pkt.), Wojciecha Rezę (UKS 30 Olsztyn, 6,5 pkt.) oraz Arkadiusza Kaczmarka (Hetman Pionier Kętrzyn) i Wojciecha Dąbrowskiego (KSz Start Elbląg) - obaj po 6 pkt.
       Po trzech turniejach, a więc na półmetku rywalizacji, trzech zawodników elbląskich plasuje się w czołowej piątce. I tak, liderem pozostał zwycięzca dwóch pierwszych turniejów: Wojciech Dąbrowski, który zgromadził dotąd 22 pkt., wiceliderem jest nadal Tomasz Kempiński (21,5 pkt.), zaś kolejne miejsca zajmują: 3. Marcin Puczyłowski (MKS Gryf Dębica, 18,5 pkt.), 4. Piotr Bieluszewski (Elbląg, 16,5 pkt.) i 5. Piotr Plewa (KSz Start Elbląg, 16 pkt.).
       Ogółem sklasyfikowanych jest 44 zawodników, w tym 10 juniorów. Kolejny, czwarty turniej planowany jest na sobotę, 21 września.
      
Bogdan Siwoń, prezes Klubu Szachowego „Start” Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama