UWAGA!

Pony Cup 2017 za nami

Elbląg, Pony Cup 2017 za nami
fot. nadesłana

W minioną niedzielę w stajni Lipnik koło Kadyn odbyły się ostatnie zawody z cyklu Pony Cup. Gospodarze przygotowali dla wszystkich uczestników piękny parkur z nowymi przeszkodami. W szranki stanęło ok 50 zawodników, próbujących swych sił w trzech konkursach. Zawody Pony Cup Lipnik zakończyły się zgodnie z tradycją, mianowicie wspólną dekoracją i rundą honorową pokonywaną przez dzieci pieszo. Zobacz zdjęcia.

Rozgrywki rozpoczęły się już o godz. 10 od Konkursu Piękności Kucyka, w którym to koniki grały główna rolę, a otaczające je dzieci podnosiły zgodnie ręce na wyczytywany dźwięk imienia swojego pupila. Parada co prawda odbyła się w deszczu, ale już przy dekoracji i wręczaniu skrzynek marchwi dla koników wody było coraz mniej, a chmury rozeszły się na dobre.
       W mig zaroiło się od kibiców najmłodszych zawodników, oglądających zawody nie tylko spod parasoli lecz także z leżaków. Przejazdy kolejnych dzieci przebiegały sprawnie i w przyjaznej atmosferze sportowej, co mamy nadzieję zachęci je do dalszego trenowania i startów w przyszłości.
       Chcemy dać szansę dzieciom do odegrania głównej roli w zawodach, docenić wysiłek każdego z nich w pokonaniu parkuru i zaszczepić w nich żyłkę sportowca.
       Zawody Pony Cup Lipnik zakończyły się zgodnie z tradycją, mianowicie wspólną dekoracją i rundą honorową pokonywaną przez dzieci pieszo. Tym razem parkur opanowały akcenty niebieskie, bo był to kolor tych zawodów. Jak zwykle panorama dekorowanych dzieci nie mieściła się w obiektywie.
      
       Rozdaliśmy ponad 200 flots i pamiątkowych szklanych statuetek, około 180 nagród rzeczowych, cukierków dla koni i ciasteczek dla dzieci. W zawodach w sumie wzięło udział ok 180 zawodników.
       Nie udałoby się to bez grona osób z otwartymi umysłami, wierzącymi, że warto przygotować jeździecką imprezę dla najmłodszych. Szczególne podziękowania należą się gospodarzom zawodów cyklu 2017: Katarzynie Nazarewicz z Piastowa, Jolancie Tulisów z Narusa, Emilii Nikielewskiej z Milejewa i Milenie Kisiel z Lipnika.

 


       Każdy, kto chce zobaczyć kolejne zawody, powinien zajrzeć na nasz funpage. Wkrótce jesienny konkurs plastyczny i informacje o bieżących imprezach Pony Cup.
       Dziękujemy także sponsorom i przyjaciołom projektu Pony Cup 2017.
      
      

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym Pony Cup 2017
Ewa Obrycka-Błaut
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama