UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Popłyń z nami w smoczej łodzi

2019-08-07
Aktualizowany 2019-08-14 11:45
 
Elbląg, Popłyń z nami w smoczej łodzi
(fot. Michał Skroboszewski, archiwum portEl.pl)

31 sierpnia na rzece Elbląg już po raz szósty odbędą się wyścigi smoczych łodzi. Zapraszamy Czytelników, którzy chcą wystartować w barwach Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl Dobra zabawa gwarantowana!

Wyścigi smoczych łodzi to jeden z najatrakcyjniejszych punktów Elbląskiego Święta Chleba. Co roku na rzece Elbląg o puchary i narody rywalizuje 16 ekip, od kilku edycji wśród nich jest także reprezentacja złożona z pracowników i czytelników portEl.pl. Nie inaczej będzie w tym roku, dlatego już dzisiaj zapraszamy chętnych do startu w naszych barwach. Zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu) przyjmujemy do 22 sierpnia do godz. 12 pod adresem mailowym: redakcja@portel.pl (w tytule maila prosimy napisać „smocze łodzie”).
       - Wyścigi smoczych łodzi to amatorska impreza kierowana do wszystkich chętnych osób, zrzeszonych drużyn utworzonych na czas zawodów (grupy nieformalne, zakłady pracy, organizacje pozarządowe, przedstawiciele instytucji i samorządów itd.). Do wyścigów można zgłosić maksymalnie 20 zawodników: załoga powinna składać się z 16-19 osób dorosłych (minimum 16 wiosłujących) i jednego dobosza – informują organizatorzy zawodów:Klub Turystyki Kajakowej PTTK Druzno, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej.
       Każdy uczestnik, biorący udział w wyścigach otrzyma kamizelkę ratunkową, dostosowaną do jego wzrostu oraz wagi. Dodatkowo na każdej smoczej łodzi nad bezpieczeństwem będzie czuwał instruktor, który pełnić będzie rolę sternika.
       W Elblągu wyścigi smoczych łodzi po raz pierwszy zostały zorganizowane w 2014 roku w ramach VI edycji Festiwalu Krainy Kanału Elbląskiego, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Elblągu. Wówczas wystartowało łącznie 11 drużyn w tym m.in. reprezentacje służb mundurowych, elbląskich firm i instytucji. Z roku na rok impreza przyciąga nowe drużyny. W 2018 roku wystartowało łącznie 16 osad. 
      
      
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama