UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Popłyń z WOPR-em

2013-09-10
14:00
 
Popłyń z WOPR-em

Pływanie to doskonały sposób na poprawienie kondycji, wzmocnienie kręgosłupa i... więcej życiowego optymizmu! Zachęcamy więc do zapoznania się z propozycją WOPR przygotowaną zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych.

Ostatnie wolne miejsca na kursy
       Kursy nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych prowadzimy przez cały rok ( z wyłączeniem wakacji). Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu w zależności od kursu, a jednostka lekcyjna trwa 30 lub 60 minut.
       Grupy prowadzone na basenie płytkim (o głębokości 40/90 cm) składają się maksymalnie z 12 dzieci, którymi opiekuje się instruktor przebywający wraz z dziećmi w wodzie, a grupy prowadzone na basenie głębokim ( o głębokości 120/380 cm) składają się maksymalnie z 20 dzieci - 2 instruktorów.
       Celem kursu jest prawidłowe nauczenie pływania trzema stylami pływackimi: styl grzbietowy (grzbiet), styl dowolny (kraul) i styl klasyczny (żabka). Kurs kończy się egzaminem na kartę pływacką.
       Kurs nauki pływania dla dzieci w wieku 5-6 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu ( w środę i piątek o godz. 17.40) i trwają 30 minut. Kurs składa się z 16 zajęć.Odpłatność za cały kurs 220 zł. Planowany termin rozpoczęcia kursu 18 wrzesień.
       Kurs nauki pływania dla dorosłych (na dużym basenie). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (sobota godz. 16.15) i trwają 60 minut.Kurs składa się z 10 zajęć. Odpłatność za cały kurs 280 zł. Planowany termin rozpoczęcia kursu 14 wrzesień.
      
       Kurs ratownictwa wodnego etap I i II

       Kwalifikacja na kurs:
       – umiejętność pływania użytkowego na piersiach oraz na plecach,
       - ukończone 14 lat,
       - badania lekarskie kwalifikujące na kurs ratownictwa wodnego,
       - zgoda opiekuna na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w kursie
       Kurs ratownictwa wodnego I i II etap trwa 11 godzin wykładów i 25 godzin zajęć praktycznych.
      
       Zapraszamy na sprawdzian kwalifikacyjny na kurs dnia 15 września i 22 września w niedzielę o godz. 16. Opłata za sprawdzian wynosi 10 zł. Kurs kosztuje 600 zł.
       Zapraszamy również na zajęcia fitness w wodzie dla każdego bez względu na wiek, zarówno dla osób z nadwagą oraz osób mających problemy zdrowotne z kręgosłupem czy stawami. Terapia ruchowa w wodzie przyspiesza powrót do zdrowia jest uzupełnieniem innych form rekreacji fizycznej. Wpływ ćwiczeń w wodzie jest nieoceniony. U wszystkich osób ćwiczących systematycznie zauważa się poprawę cech motorycznych takich jak wytrzymałość, gibkość, wydolność. Nasze zajęcia cieszą się ogromną popularnością ze względu na sposób i profesjonalizm ich prowadzenia. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską.
      
      
EL WOPR proponuje następujące grupy:
       Zajęcia prowadzone na Krytej Pływalni MOSiR w Elblągu

       I grupa poniedziałek 17.40 - czwartek 17.05 – karnet na miesiąc 110zł
       II grupa wtorek i czwartek 20.35 - karnet na miesiąc 110 zł.
      
       Szczegółowe informacje uzyskasz pod numrem telefonu 55 234 92 61 albo znajdziesz na stronie: www.elblaskiewopr.pl.

      
Pływaj z nami!
      
      
------------- Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej