UWAGA!

Poprawili rekordy (podnoszenie ciężarów)

Ciężarowcy UKS Rol-Car Elbląg Michał Meyer i Karol Wyrzykowski uczestniczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Polski juniorów do 17 lat rozgrywanych w Biłgoraju.

Z udziałem 113 zawodników z 50 klubów oraz 13 województw rozegrane zostały w Biłgoraju Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorów do 17 lat. Wśród tak licznej obsady najlepszych zawodników w kraju wystartowało dwóch młodych ciężarowców Uczniowskiego Klubu Sportowego Rol-Car Elbląg. Michał Meyer startując w najsilniej obsadzonej kategorii wagowej do 85 kg, w której startowało 19 zawodników w dwuboju zajął 12 miejsce. Natomiast Karol Wyrzykowki w kat. do 94 kg uzyskał w dwuboju wynik 185 kg i ostatecznie uplasował się na 11 pozycji.
     - Start obu zawodników należy uznać za udany - twierdzi trener ciężarowców Grzegorz Rajkiewicz. - Obaj poprawili swoje rekordy życiowe tak w rwaniu, jak i podrzucie, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Michał ma dopiero 15 lat a Karol 16 i jeśli nadal będą czynić takie postępy, mają duże szanse na zajęcie dobrych miejsc w następnych mistrzostwach oraz w innych imprezach rangi krajowej, stając się już na obecną chwilę, bezpośrednim zapleczem dla podstawowego składu naszej drugoligowej drużyny.
MP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama