UWAGA!

Poszukiwani młodzi, piękni, zdolni

Od nowego sezonu 2008/09 Parafialny Uczniowski Klub Sportowy RAFAEL będzie współpracował z ZKS-em Olimpią Elbląg. Drużyna ZKS-u awansuje do IV ligi, a zadaniem PUKS-u będzie wychowanie młodzieży poprzez sport w duchu chrześcijańskim.

ZKS jest w trakcie tworzenia bazy treningowej przy ul. Moniuszki, która będzie służyła lokalnej społeczności. - Planujemy stworzyć II drużynę ZKS-u oraz drużyny młodzieżowe, które grałyby w lidze okręgowej (2 lub 3 kategorie wiekowe: rocznik 95', 92', 90' i młodsi, a od września planujemy rozpocząć treningi z młodszymi, którzy w następnym sezonie mogliby rywalizować w lidze). W naborze wezmą udział osoby, które będą chciały wcielać w swoje życie odpowiednie normy oraz współzawodniczyć w duchu chrześcijańskim - mówi ks. Paweł Guminiak.
     W czasie wakacji od 1 do 15 sierpnia zaplanowany jest dochodzeniowy obóz przygotowawczy drużyn przed ligą, która ma rozpocząć się 16 sierpnia. II drużyna seniorów rozpocznie swoją rywalizację w B - klasie lub A -klasie. Drużyna będzie czysto amatorska, w której ma panować duch wzajemnej życzliwości i przyjaźni. Drużyna ta w swoich założeniach ma utrzymywać się ze składek chętnych do grania (utrzymanie trenera, transport na mecze, sędziowie).
     Dla nas ważniejsza będzie atmosfera od bezmyślnej pogoni za wynikiem. Znamy sytuacje w polskim futbolu, dlatego pragniemy budować zespół na zasadach już sprawdzonych i dających satysfakcję i radość. Wiem, że wyzwanie jest olbrzymie dlatego liczę na pomoc ludzi dobrej woli i właściwe podejście ludzi, którzy będą tworzyć to przedsięwzięcie - mówi ks. Paweł Guminiak.
     Karta zgłoszeniowa jest do pobrania na stronie www.puksrafael.org. Należy złożyć ją u ks. Pawła Guminiaka w jak najszybszym terminie, aby móc dokonać zgłoszenia w WMZPN.
Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama