UWAGA!

Prestiżowy turniej piłkarski

 
Elbląg, Prestiżowy turniej piłkarski
fot. nadesłana

W dniach 2-3 września zawodnicy klubu ZKS Olimpia Elbląg z rocznika 2008 wzięli udział w V Turnieju Piłkarskim im. Grzegorza Wołągiewicza reprezentując barwy Legii Warszawa w ramach współpracy między klubami.

Zespół Legii składał się z zawodników na co dzień trenujących w Klubach Partnerskich Legii, a wśród powołanych znaleźli się Oskar Beczkowski, Dawid Kiełek oraz Igor Wilczek z elbląskiej Olimpii.
       Zawodnicy mieli możliwość sprawdzenia się z chłopcami na co dzień trenującymi w najlepszych polskich i zagranicznych akademiach piłkarskich. Na turnieju pojawiły się takie zespoły jak: Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, Żargilietis Wilno, Wisła Kraków, Baltika Kaliningrad, Dinamo Ryga czy Lechia Gdańsk.
       Dla chłopców było to niezwykłe przeżycie wystąpić w barwach stołecznego Klubu. Mamy nadzieję, że nowo zdobyte doświadczenie będzie dla chłopców dużą motywacją do dalszej pracy nad sobą.
       Zawodnikom życzymy samych sukcesów oraz dalszego rozwoju.
Jakub Czyżak, Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Kuba, gdzie ten turniej się odbył?
  • Lord Kruszwil za sponsorowal?
  • Legia jak przychodzi o ich sprawy to jest klubem zaprzyjaźnionym ale jeśli chodzi o wspomaganie kopaczami co siedza na trybunach a mogliby pograć dla Olimpiii kiedy brakuje i szuka sie wzmocnić to już ich nie ma. Do du. .. .. z takim klubem zaprzyjaźnionym. A przecież sa wypożyczenia. .. .. Nie rozumiem czemu większości tak sa za legią skoro widac naocznie że nie ma wsparcia żadnego ze stolicy, ale wsparcie jest między kibicami na ustawki i hamskie wybryki
  • W Suwałkach
  • A może Zarząd mądrze chce ogrywać swoich wychowanków, a nie ściągać często nie lepszych, a oczekujących niemałej kasy kopaczy, którzy się nie łapią. Dobra strategia Rozumowski już chyba drugi cały mecz zagrał do wejścia jest szykowany Filipczyk i Korkliniewski.
Reklama