UWAGA!

Promyk na wiosnę

 
Elbląg, Promyk na wiosnę
fot. nadesłana

Dosyć leniuchowania. Czas zadbać o smukłą sylwetkę! Dzieciom także przydałoby się trochę aktywności fizycznej, by mogły dać upust swojej energii, więc… sprawdź na jakie zajęcia możesz zapisać was do Centrum Tańca „Promyk”.

Dla dzieci i młodzieży
       RYTMIKA - oferta dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, która obejmuje podstawy tańca towarzyskiego, nowoczesnego i ludowego w formie zabawy. Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w grupach: zajęcia dla dzieci w wieku: 2,5 - 4 lat; godz. 11:00 - 12:00 oraz zajęcia dla dzieci w wieku 5 - 6 lat, godz. 12:00 - 13:00. Koszt zajęć - 30 zł/m-c.
       TANIEC TOWARZYSKI- zajęcia z zakresu tańców standardowych (walc angielski i wiedeński, tango, foxtrot i quickstep) i latynoamerykańskich (rumba, samba, cha - cha, pasodoble i jive) skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat. Na zajęcia zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę w godz. 11:30 – 13:00 do sali sportowo-widowiskowej w CSE „Światowid”. Koszt zajęć - 50 zł/m-c.
       GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA – łączy w sobie elementy gimnastyki, baletu i tańca, wzmacnia mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę ciała, kształtuje zwinność, gibkość, uczy wdzięku i elegancji ruchu. Zajęcia skierowane są do dziewczynek i odbywają się w każdą sobotę w dwóch grupach wiekowych: 5 - 6 lat – godz. 12:00 - 13:30, pow. 7 lat – godz. 13:30 - 15:00. Koszt zajęć 80 zł/m-c
       SUMBA KIDS (nowość) – zajęcia dla dzieci i młodzieży, które mają nadmiar energii, uwielbiają tańczyć i bawić się. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godz. 18:00 - 19:00, tym samym czasie na drugiej sali mamy tańczą zumbę. Koszt zajęć - 30 zł/m-c.
       TANIEC NOWOCZESNY – nauka choreografii opartych na takich stylach jak hip-hop i disco-dance. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 6 - 8 lat odbywają się dwa razy w tygodniu: w środę w godz. 16:15 - 17:15 i czwartek w godz. 16:30 - 17:30 i są. Koszt zajęć – 50 zł/m-c.
       Mamo tato zatańcz ze mną!
       Zajęcia skierowane do rodziców i ich dzieci, podczas których wspólnie uczą się krótkich choreografii różnych tańców m.in tańców latynoamerykańskich, tańca nowoczesnego czy ludowego jednocześnie bawiąc się oraz aktywnie spędzając czas. Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci od lat 4. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w wybraną sobotę o godz. 16:00. Najbliższe – 7 marca. Koszt - 15 zł
      
       Dla dorosłych
       TANIEC TOWARZYSKI dla dorosłych – zajęcia skierowane do par, które chcą poznać tajniki tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz doskonale czuć się na parkiecie i na każdej imprezie. Kurs odbywa się w soboty o godz. 16:30. Cena zajęć to 60 zł od osoby/m-c.
       50+ - zajęcia ogólnorozwojowe skierowane do seniorów, podczas których można poznać podstawowe kroki w tańcach towarzyskich oraz krótkie choreografie w tańcu nowoczesnym. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 15:00 - 16:00. Koszt zajęć 30zł/m-c.
       ZUMBA - to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zajęcia pomogą pozbyć się zbędnych kilogramów, ukształtować sylwetkę oraz wprawią nas w świetne samopoczucie. Na zumbę można przyjść we: wtorek i piątek w godz. 18:00 - 19:00 oraz środę godz. 20:00-21:00.
       CelluSTOP – system ćwiczeń oparty na tańcu i fitness, dzięki którym zapobiegniemy tworzeniu się cellulitu. Na zajęcia zapraszamy w każdy poniedziałek (godz. 20:30 - 21:25), wtorek (godz. 19:30 - 20:25) i czwartek (godz. 17:30 - 18:25 oraz 19:00 - 19:55).
       NatuSumba - połączenie tańca, fitness, pilates, jogi i medytacji w rytm naturalnych dźwięków! Zajęcia rzeźbią i wzmacniają ciało oraz wyzwalają pozytywną energię i relaksują. NatuSumba odbywa się w każdy wtorek o godz. 19:00.
       Na zajęcia Zumby, CelluSTOP i NatuSumba można kupić karnety na ilość wejść, które należy wykorzystać w ciągu jednego miesiąca. Koszty karnetów to: 4 wejścia – 60 zł, 8 wejść – 80 zł, 12 wejść – 100 zł. Płatności za udział w zajęciach można dokonać przelewem na konto CSE „Światowid”, w kasie CSE „Światowid” lub gotówką w Centrum Tańca „Promyk” (przed zajęciami).
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama