UWAGA!

Promyk zaprasza seniorów

 Elbląg, Promyk zaprasza seniorów

Oglądanie telewizji czy może zabawa przy przebojach z dawnych lat i uroczej wodzirejce? Centrum Tańca „Promyk” zaprasza seniorów do spędzenia sobotniego wieczoru w dobrym towarzystwie. Impreza odbędzie się w sobotę, 16 kwietnia na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” . Początek o godz. 18.

- Seniorzy mają mnóstwo wolnego czasu, który warto spożytkować atrakcyjnie i aktywnie, stąd pomysł na wieczorek – mówią organizatorzy z Centrum Tańca „Promyk”. – Może być on okazją do spędzenia czasu wspólnie z przyjaciółmi, ale także jest to spora dawka ruchu, zdrowia oraz możliwość spalenia zbędnych kalorii. Takie spotkanie będzie także okazją do oderwania się od codzienności i zawarcia nowych znajomości.
       Jak zapowiadają organizatorzy, na wieczorku królować będzie muzyka lekka, łatwo wpadająca w ucho, porywająca do tańca. Poprowadzi go Patrycja Dyrmo, która z zaangażowaniem przygotowuje się do roli wodzireja. - Będzie można pobawić się m.in. przy polskich i włoskich przebojach z dawnych lat, zawsze popularnej Abbie oraz obecnych hitach muzyki popularnej – mówi Patrycja Dyrmo. – Na początek zaproponuję integracyjny taniec „Belgijka”, a potem uczestników czekają różnorodne animacje taneczne i zabawy.
       Dodatkową atrakcją będzie pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu pary z Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar”. Organizatorzy zapewniają bufet owocowy i napoje.
       - Jeżeli impreza spodoba się i seniorzy wykażą zainteresowanie kolejnymi wieczorkami, pomysł będzie kontynuowany – mówią organizatorzy.
       Bilet wstępu kosztuje 20 zł. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z Centrum Tańca „Promyk”. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8 -16 (tel. 55 611 01 30/40, 609 977 220, e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl).
      
Edyta Bugowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama