UWAGA!

Przed mistrzostwami świata w Meksyku (boks)

Polski Związek Bokserski realizuje cykl przygotowań kadry narodowej juniorów do mistrzostw świata w Meksyku. Na zgrupowanie w Zakopanem Marek Okrostowicz, selekcjoner kadry Polski juniorów powołał trzech pięściarzy z Warmii i Mazur.

Bokserskie mistrzostwa świata juniorów w Meksyku odbędą się w dniach 7-14 września. Jednym z ostatnich akordów przygotowań polskiej reprezentacji przed tym turniejem będzie zgrupowanie kadrowiczów w Zakopanem. W dniach od 8 do 21 sierpnia w Centralnym Ośrodku Sportowym nastąpi szlif formy i podjęte zostaną ostateczne decyzje w sprawie składu pięściarzy Polski na Meksyk. Liderem w wadze 69 kg jest elblążanin Adam Kośmider. Bokser Klubu Sportów Walki „Tygrys” nie ma w tym roku godnego siebie przeciwnika. Był najlepszy w turnieju „O Czarne Diamenty”, wygrał XXXII Międzynarodowy Turniej w Miechowie, zdobył złoty medal na międzynarodowym turnieju im. Redo, wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów. Wychowanek trenerów Hieronima Kozakiewicza i Tomasza Chwoszcza ma największe szanse na reprezentacyjną misję w Meksyku.
     Wraz z nim do Zakopanego pojedzie dwóch pięściarzy z Warmii i Mazur walczących w wadze 57 kg. Selekcjoner Marek Okrostowicz dał szanse Kamilowi Komarowi z „Mazura” Ełk, srebrnemu medaliście Mistrzostw Polski Juniorów, i Maciejowi Piechocie z elbląskiego KSW „Tygrys”, brązowemu medaliście MPJ i zdobywcy srebrnego medalu w turnieju „O Czarne Diamenty”. Od postawy obu pięściarzy podczas zgrupowania zależy, czy w konkurencji z innymi zawodnikami w tej kategorii wagowej będzie im dane reprezentować Polskę w Meksyku.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • gościu pisz po elbląsku a nie po olsztyńsku. co mnie q. .. rwa obchodzi kakis bokser z psiej wólki, albl o elblągu piszecie albo wcale
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    bugi545(2008-07-28)
Reklama