UWAGA!

Przed ostatecznymi rozstrzygnięciami (piłka siatkowa)

Wysoki poziom umiejętności i determinację wykazały drużyny siatkarzy rywalizujące w finałowych meczach Elbląskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Istniało prawdopodobieństwo, że walka o miejsca rozstrzygnie się przed tygodniem. Stało się inaczej, bo aktualny stan rywalizacji jest remisowy, a gra toczy się do dwóch zwycięstw.

Do ostatecznych rozstrzygnięć w I i II lidze siatkarzy dojdzie w czwartek (21 maja) w hali sportowej przy ul. Saperów. W I lidze duże emocje u kibiców wywołują mecze o tytuł mistrzowski pomiędzy IKS Atak i Nauka Jazdy Adam. Pierwszy pojedynek na swoją korzyść rozstrzygnęła drużyna Nauka Jazdy Adam, wygrywając 2:1 (18:25, 25:16, 15:13), ale w drugim lepszy był IKS Atak, pokonując rywali 2:0 (25:23, 28:26) i doprowadzając w finałowej rywalizacji do remisu 1:1.
     Rozstrzygnęła się sprawa trzeciego miejsca, bo Volley Team Sisley po raz drugi ograł 2:0 (25:16, 25:18) drużynę Merkury UC. Nadal toczy się walka o piątą lokatę, bo Urząd Miejski wygrywając 2:0 ze Ściekowianką wyrównał stan pojedynku na 1:1.
     Duże emocje towarzyszą także spotkaniom o prymat w II lidze, bo „Pol Plast” zrewanżował się zespołowi „No i co”, wygrywając 2:0, i do wyłonienia mistrza ligi konieczny jest trzeci mecz. Na trzecim miejscu w II lidze uplasowała się drużyna „Dzikie Osły”, pokonując po raz drugi 2:0 „Stokotę”. Piątą lokatę w II lidze zajęła drużyna Sokoła Łęcze, wygrywając w tie breaku 2:1 z „Debetem”.
     Decydujące o kolejności w ligach mecze rozpoczną się o godz. 18.30. W pierwszym zagrają Urząd Miejski - Ściekowianka, w drugim o godz. 19.30 No i Co - Pol Plast, a w trzecim o godz. 20.30 IKS Atak - Nauka Jazdy Adam.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama