UWAGA!

Przekonać do sportu

 
Elbląg, Przekonać do sportu
(fot. AD)

Entuzjaści sportu i ci mniej ruchliwi, dzieci, młodzież i dorośli. Każdy, kto stawił się wczoraj (15 sierpnia) na hali lodowiska „Helena”, mógł na własne oczy zobaczyć i wypróbować przeróżne dyscypliny sportu w ramach III Targów Elbląg Sport Expo.

Urząd Miejski przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji udostępnili miejsce, w których do aktywnego spędzania czasu zachęcało 37 firm, stowarzyszeń i klubów.
       Golf, nurkowanie, łyżwiarstwo, tenis stołowy oraz ziemny, strzelectwo sportowe, paintball, sztuki walki, taniec i wiele innych dyscyplin czekało na przybyłych. Każdy mógł szczegółowo zapoznać się z ofertą, spróbować swoich sił w danym sporcie oraz poznać tajniki wszystkich dyscyplin.
       Celem imprezy, tak jak w poprzednich latach, była promocja zarówno elbląskich klubów, jak i zdrowego trybu życia oraz zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zachęcić miały do tego między innymi konkursy prowadzone przez organizatorów.
       – Bardzo dobrze, że są takie inicjatywy. Mnie zachęcił golf i strzelectwo i na pewno wybiorę się na jakieś zajęcia związane z jednym z tych sportów – mówi pan Mateusz, który na targi przyjechał aż z Jelonek.
      
       Więcej zdjęć.
      
Zobacz też: Ściąga portElu. Wybierz zajęcia sportowe.
      
      
mm
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama