UWAGA!

Przełożony mecz rezerw Olimpii

 
Elbląg, Przełożony mecz rezerw Olimpii
fot. nadesłana

Druga drużyna żółto-biało-niebieskich czeka wciąż na pierwsze zwycięstwo w kampanii ligowej 2019/2020. Najbliższą okazją będzie mecz z KKS Warmią Olsztyn. Termin tego spotkania został zmieniony.

Pierwotnie miał być rozegrany w niedzielę, 8 września, na stadionie Miejskim przy Agrykola o godz. 16. Jednak wobec zmiany terminu meczu drugoligowców ze Zniczem Pruszków (niedziela o godz. 13.05) stało się jasne, że czwartoligowcy zagrają innego dnia. Spotkanie przełożono na wtorek, 10 sierpnia, na godz. 18.

Żółto-biało-niebiescy niestety zamykają ligową stawkę. Zaledwie jeden zdobyty punkt powoduje lekką konsternację i wzmożoną wolę poprawy obecnego stanu. Przeciwnik z Olsztyna prezentował się dotychczas ze zmiennym szczęściem. Sześć punktów zdobytych w pięciu meczach pozwala pochwalić się 10. miejscem w tabeli. Na bilans 6 oczek złożyły się dwa zwycięstwa: 2:0 ze Stomilem II Olsztyn i 4:2 z Zatoką Braniewo.

Warmia jest beniaminkiem forBet IV ligi, zwycięzcą Klasy Okręgowej w sezonie 2018/2019. W zeszłej kampanii skutecznością zachwycał Krystian Oleszko, strzelec aż 28 bramek. W obecnym sezonie już czterokrotnie cieszył się po zdobytych bramkach.

- Celem drużyny jest prezentowanie podczas meczów ofensywnej i atrakcyjnej dla kibiców gry. Dobra i skuteczna gra powinna przyczynić się do gromadzenia punktów. Natomiast rzeczywista ilość zdobytych punktów podczas rundy jesiennej pokaże, o jakie cele będziemy grać wiosną, a tym samym, jaki cel będziemy w stanie zrealizować. - mówił przed sezonem na łamach Skarbu Kibica trener Warmii Olsztyn Marcin Wincel.

 

Olimpia II Elbląg - Warmia Olsztyn we wtorek, 10 września, o godz. 18 na stadionie Miejskim przy Agrykola 8.

 

Patronem medialnym ZKS Olimpia Elbląg jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

qba
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama