UWAGA!

Przy tenisowym stole

 Elbląg, Przy tenisowym stole
fot. Mlexer

Młodzi tenisiści stołowi Mlexera Elbląg przygotowują się do mistrzostw województwa warmińsko - mazurskiego. Na niedzielnym turnieju w Subkowych zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Młodzi tenisiści stołowi Mlexera Elbląg niedzielę spędzili na turnieju w Subkowych. - Jest to jeden z etapów przygotowań naszych zawodników do mistrzostw województwa warmińsko - mazurskiego. W ramach przygotowań planujemy rozegranie sparingów oraz starty kontrolne w turniejach - mówi Jan Kinal, trener grup młodzieżowych w Mlexerze.
       Na turniej do Subkowych trener wysłał stosunkowo dużą reprezentację. Dla celów szkoleniowych młodzi elblążanie wystąpili w swoich kategoriach wiekowych oraz zmierzyli się ze starszymi zawodnikami.
       To zaczynając od najstarszych: Artem Korolchuk (jego sylwetkę przedstawiliśmy w tekście o sportowcach z Ukrainy) zajął dwa pierwsze miejsca w kategorii junior i senior.
       W młodzikach triumfował Remigiusz Kowalik, który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Aleksego Stefańskiego. Obaj zawodnicy zajęli też odpowiednio 2. i 3. miejsce w kategorii kadetów. Dziewczyny z Mlexera: Anna Malewicz i Oliwia Tazuszel uplasowały się odpowiednio na 2. i 3. miejscach w kategorii młodziczek i kadetek.
       Warto zwrócić uwagę też na występ najmłodszych podopiecznych Jana Kinala. Kornelia Jabłońska wygrała turniej dziewczynek w kategorii żak, w śród chłopców w tej samej kategorii trzeci był Oliwier Julicki.
       Przypomnijmy: mistrzostwa województwa warmińsko - mazurskiego młodzików i kadetów odbędą się 9 kwietnia w hali MOS. Będzie to jeden z elementów obchodów 60 rocznicy powstania klubu Mlexer.

SM

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama