UWAGA!

Przygotowania do II ligi

Zawodnicy Mlexera Elbląg przygotowują się do rozgrywek w II lidze tenisa stołowego. Tenisiści nie oszczędzają się, trenują trzy razy w tygodniu w Szkole Zawodowej nr 2.

W rozgrywkach sezonu 2011/2012 udział weźmie 16 drużyn. W ośmiu meczach zespół Mlexera będzie gospodarzem, w siedmiu elblążanie zagrają na wyjeździe.
       Zespół przed sezonem został solidnie wzmocniony. Do drużyny dołączyli: Wojciech Tebecio, który po wielu latach przerwy ponownie będzie reprezentował barwy Elbląga oraz Michał Link, który wrócił zza granicy. Warto dodać, że Michał Link to zawodnik, który miał bardzo duży udział w dobrych wynikach zespołu podczas gry w III lidze, co umożliwiło klubowi grę w barażach o II ligę. Zawodnikom tym, prezes klubu Mlexer Rafał Siwko oraz kapitan zespołu Ryszard Grzelak, wręczyli koszulki klubowe. Nie pozostało już nic innego jak oczekiwanie na mecz ligowy.
       O miejscu rozegrania inauguracyjnego meczu II Ligii, kibiców i sympatyków Mlexer poinformuje w najbliższym terminie.
       Jednocześnie klub Mlexer informuje, że 24 września (sobota) w godzinach od 12 do 18 w Centrum Sportowo-Biznesowym przy Al. Grunwaldzkiej 135 Mlexer zaprezentuje się na targach ELBLĄG SPORT EXPO 2011 organizowanych pod Honorowym Patronatem Prezydenta Elbląga Grzegorza Nowaczyka. Będzie to wspaniała okazja do zapoznania się z bogatą historią klubu. Kibice będą mogli także uzyskać szczegółowe informacje dotyczące działalności klubu.
      
Kamil Czyżak, Biuro Prasowe UM w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama