UWAGA!

Przygotowania przed ligą

Piłkarze czwartoligowej Polonii Elbląg rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej warmińsko-mazurskiej IV ligi.

Po rundzie jesiennej elbląski zespół trenowany przez Stanisława Fijarczyka znajduje się na piątym miejscu w tabeli. Do liderującej rozgrywkom Polonii Lidzbark Warmiński elblążanie tracą 16 punktów. Ta przewaga jest już praktycznie nie do odrobienia.
     - Nie ma co się oszukiwać. Awans jest już nie dla nas, ale chcemy powalczyć o miejsce w pierwszej trójce. Poza tym chcemy cały czas budować drużynę na przyszłość - mówi szkoleniowiec Polonii Stanisław Fijarczyk.
     Pierwsze zajęcia treningowe w Nowym Roku trener Fijarczyk zaplanował w czwartek na świeżym powietrzu na boisku przy ul. Agrikola. Piłkarze na początku trenować będą dwa razy w tygodniu na dużej hali, dwa razy na małej i raz na świeżym powietrzu. Poza tym zespół Polonii Elbląg uczestniczy w rozgrywkach Elbląskiej Ligi Halowej.
     Pierwszy sparing Polonia rozegra 3-go lutego z piątoligowym zespołem z woj. pomorskiego - Potokiem Pszczółki. W okresie przygotowawczym elbląscy piłkarze mają zaplanowanych 11. sparingów. W zespole na razie nie pojawili się żadni nowi piłkarze.
     Również w czwartek pierwsze zajęcia treningowe w 2001 roku zaplanowali dla swoich piłkarzy trenerzy pozostałych czwartoligowych drużyn z naszego regionu: Poloni Bart-Ex Pasłęk i Syreny Młynary.
AK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)