UWAGA!

Przyjeżdża Alfit Hakov (sporty walki)

 Elbląg, Przyjeżdża Alfit Hakov (sporty walki)

7 i 8 grudnia (sobota i niedziela) do Elbląga zawita na dwudniowe seminarium trener kadry Białorusi w muay thai Alfit Hakov.

Ogólnie wiadomo, że Białorusini reprezentują obok Holendrów najwyższy poziom tajskiego boksu w Europie. Jednym z twórców ich sukcesów jest właśnie Alfit Hakov. Jego głęboka wiedza techniczna i strategiczna oraz oko do detali pozwalają mu na indywidualne podejście do każdego zawodnika i wykorzystanie jego potencjału do maksimum. Ze sławnych polskich nazwisk, które doceniły kunszt trenerski Alfita Hakova wystarczy wymienić Mariusza Cieślińskiego (mistrz świata muay thai) i Tomasza Drwala (zawodnik mma, pierwszy Polak w UFC).
       Na seminarium zaprezentowane zostaną techniki ręczne, nożne, kombinacje, walka w klinczu i kontrola przeciwnika. Będzie to ostatnie przygotowanie elbląskich wojowników do najważniejszych dla nich imprez.
       Zawodnicy Underground Mma Elbląg mają 14 grudnia w Sochaczewie Mistrzostwa Polski Amatorskiego MMA, natomiast fighterzy sambo z SSW „Fighter” Elbląg zaprezentują się też 14 grudnia tu, na miejscu, w rodzinnym mieście na „Gali GSW” (gala mma vs sambo), dlatego tak ciężko się przygotowują i liczą na doping elblążan.
      

 

Zawodnicy w tym czasie się jednoczą, by razem dokonać ostatnich szlifów pod okiem Alfita Hakova przed ważnymi dla nich imprezami. Do Elbląga zawitają także najlepsze kluby mma z północnej Polski, takie jak Mad Dogs Gdynia, Mad Dogs Kartuzy oraz Agoge Sport Club Mława i Działdowo oraz Mma Team Tczew.
       Seminarium ma charakter otwarty i przyjść nauczyć się czegoś może każdy. Jego organizatorem jest Polski Klub Kettlebell Elbląg.
      
      

Polski Klub Kettlebell Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama