UWAGA!

Puchar Europy na Baltic Cup

 Elbląg, Baltic Cup 2010
Baltic Cup 2010

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można kupić promocyjne bilety na 12. edycję Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup", który odbędzie się w dniach 21 - 23 października. W trakcie tegorocznego "Baltic Cup" odbędą się zawody o Puchar Europy w tańcach latynoamerykańskich.

Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup" to jeden z największych międzynarodowych turniejów tańca w regionie Morza Bałtyckiego. Festiwal organizowany jest w Elblągu przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid".
       Każda edycja Festiwalu jest wyjątkowa, w zeszłym roku można było oglądać najlepsze na świecie formacje standardowe, w tym, w trakcie trwania BALTIC CUP odbędzie się Puchar Europy w tańcach latynoamerykańskich.
       - Wpłynęły już pierwsze zgłoszenia par na Puchar Europy - mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid. - Patronat Honorowy nad nim objął Jerzy Buzek, przewodniczący Parlamentu Europejskiego. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do tego, aby jeszcze więcej pracy włożyć w przygotowanie turnieju.
       W Pucharze Europy zaprezentuje się ok. 30 par z poszczególnych krajów europejskich (po jednej parze z każdego kraju) delegowanych przez federacje i narodowe związki taneczne na podstawie prowadzanego przez nie rankingu sportowych par tanecznych. W Elblągu będziemy więc gościć najlepszych zawodników tańczących tańce latynoamerykańskie.
       A już od września ruszają kursy tańca w Centrum Tańca "Promyk" to doskonała okazja do sprawdzenia, jak łatwo samemu można zacząć tańczyć i jak wielką satysfakcję sprawia nauka tańca. Szczegóły na: www.jantar.elblag.pl
       Bilety na Międzynarodowy Festiwal Tańca „Baltic Cup" można kupić w kasie CSE „Światowid" w cenie promocyjnej do 15 września lub do wyczerpania ilości biletów promocyjnych. Cena ta wynosi 20 złotych. Cena biletu po okresie promocyjnym - 30 zł. Cena biletów do stolika nie podlega promocji i wynosi: 70 zł.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama