UWAGA!

Rafał Staszewski w kadrze i na Memoriale (boks)

 Elbląg, Rafał Staszewski,
Rafał Staszewski, fot. Studio Krasuń Fotografia

Zawodnik UKS „Kontra” Rafał Staszewski otrzymał powołanie do Młodzieżowej Kadry Męskiej w boksie. W tym roku elblążanin stoczy na pewno jeszcze jeden pojedynek - tym razem przed miejscową publicznością - na VII Międzynarodowym Memoriale Bokserskim im. Jerzego Grzankowskiego, który odbędzie się 14 grudnia (sobota) na hali MOS w Elblągu przy ul. Kościuszki 77a.

Po udanym występie na Pucharze Polski Juniorów, który odbył się w Nowym Dworze Mazowieckim w dniach 20-24 listopada, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Kontra” Rafał Staszewski zajął 2. miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kategorii wagowej 81 kg i otrzymał powołanie do Młodzieżowej Kadry Męskiej w boksie.
       Jako członek Kadry Polski uczestniczył w Turnieju Międzynarodowym „22 Memoriale J. Tormy”, organizowanym w czeskiej Pradze w dniach 27-29 listopada; mimo przegranego pojedynku trener Kadry był bardzo zadowolony z przebiegu walki zawodnika „Kontry” Elbląg i powołał go na konsultację szkoleniową w Szczecinie w dniach 1-6 grudnia.
      
       W tym roku Rafał Staszewski stoczy na pewno jeszcze jeden pojedynek , tym razem przed miejscową publicznością podczas VII Międzynarodowego Memoriału Bokserskiego im. Jerzego Grzankowskiego, który odbędzie się 14 grudnia (sobota) na hali MOS w Elblągu przy ul. Kościuszki 77a.
       Więcej informacji o Turnieju już wkrótce.
      
      
Patronat medialny nad Turniejem objęła Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
      
Kamil Stemplewski, UKS „Kontra” Elbląg

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama