UWAGA!

Rekreacyjnie i sportowo najlepiej z MOSiR-em

 Elbląg, Rekreacyjnie i sportowo najlepiej z MOSiR-em
fot. MOSiR

Elblążan planujących uatrakcyjnienie spędzenia części długiego weekendu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na imprezy sportowo – rekreacyjne. Do wyboru zawody w hali sportowej i rywalizacja rekreacyjna na świeżym powietrzu.

W sobotę o godzinie 10 można uczestniczyć w zyskującej coraz większą popularność imprezie w Parku Bażantarnia, czyli kolejnych zawodach z cyklu Grad Prix Elbląga w Biegach na Orientację. To nic specjalnie trudnego, bo każdy potrafi biegać, a do tego mając jeszcze mapę może rywalizować z innymi uczestnikami w jak najszybszym odszukaniu ukrytych w leśnych ostępach zaznaczonych na niej punktów. Dodajmy, że za dobre wyniki będą nagrody sponsorów zdrowego wypoczynku na łonie natury. Zachęconych organizator zaprasza do zgłaszania akcesu w imprezie do godz. 9.45 przy restauracji. Dodajmy, że tradycyjnie przewidziano kategorie wiekowe od lat 7 do 60 + i więcej lat oraz kategorię rodzinną.
       Natomiast sympatyków emocji z celuloidową piłeczką zapraszamy w niedzielę do hali sportowej MOS przy ul. Kościuszki na drugi turniej z cyklu Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym. Zgłoszenia na miejscu imprezy do godz. 9.45. Start turnieju z klasyfikacją w kategoriach wiekowych od godz. 10.
       Przypominamy, że za uczestnictwo w zawodach organizowanych przez MOSiR osoby dorosłe płacą 5 zł wpisowego natomiast uczniowie i studenci z ważnymi legitymacjami są z opłaty zwolnieni. Tradycyjnie informujemy, że kibice są zawsze na naszych imprezach mile widziani.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama