UWAGA!

Reprezentacja Polski w Sport Pub Challenge

2013-09-05
18:55
 
Reprezentacja Polski w Sport Pub Challenge

Jeśli nie wygramy w piątek (6 września) z Czarnogórą i nie poprawimy wyjazdowym zwycięstwem nad San Marino we wtorek (10 września), jesienne mecze z Anglią i Ukrainą będziemy mogli traktować jako ciekawe sparingi. Aby tak się nie stało potrzebny jest doping i wsparcie kibiców. Mecz reprezentacji Polski najlepiej obejrzeć w Sport Pub Challenge.

Sprawmy, aby klimat w Sport Pub Challenge był podobny do tego na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zabierzmy ze sobą koszulki reprezentacji, szaliki, flagi i oglądajmy spotkanie Polski z Czarnogórą na wielkim ekranie.
      
       Sport Pub Challenge to lokal idealnie przygotowany do śledzenia wydarzeń sportowych na żywo. Z każdego miejsca w lokalu jest świetny widok na telewizory. Klimat i atmosfera w Sport Pub Challenge sprawi, że oglądanie gry reprezentacji będzie przyjemnością.
      
       Mecz rozpoczyna się o godzinie 20.45. Warto zarezerwować stolik pod nr tel. 604 541 42. Warto do lokalu przyjść wcześniej, na spokojnie zamówić coś do jedzenia i coś do picia. Później liczy się już tylko mecz!
      
      
Sport Pub Challenge – podejmij wyzwanie!
      
       Sport Pub Challenge, Stary Rynek 16

      
       Rezerwacja stolików 604 541 542
      
      
       --------- Reklama ---------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej