UWAGA!

Rodzinnie do wody

Rodzina Balickich z Braniewa zwyciężyła w szóstej edycji Wodnego Festynu Rodzinnego organizowanego przez elbląskie WOPR wspólnie z MOSiR-em. Zawody odbyły się w sobotę (25 października) na basenie przy ul. Robotniczej.

Głównym celem imprezy było propagowanie rodzinnego, aktywnego wypoczynku. Do udziału w rozgrywkach stawiło się sześć trzyosobowych drużyn; pięć z Elbląga i jedna z Braniewa. Skład każdego zespołu stanowiła rodzina (rodzice i dziecko bądź dwójki dzieci i rodzic).
     Wodny Festyn Rodzinny to nietypowe zawody, w których bardziej niż zwycięstwo liczy się zabawa w wodzie. Tym razem każda z drużyn miała do pokonania pięć konkurencji, w tym tradycyjną sztafetę oraz wyścigi na sprzęcie pływającym, ratowniczym, na materacach i pontonach. Jednak najwięcej emocji wzbudziła nietypowa i najtrudniejsza konkurencja o nazwie holowanie zmęczonego na czas, w której członkowie poszczególnych rodzin musieli wykazać się nie tylko umiejętnością pływania, ale i współpracy w trudnych sytuacjach.
     Najmłodszym uczestnikiem Wodnego Festynu był sześcioletni Łukasz, który na równi ze starszymi zmagał się z kolejnymi zadaniami.
     Zespoły biorące udział w zawodach otrzymały puchary, medale i dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Kolejny rodzinny festyn wodny odbędzie się wiosną 2009 roku.
     
     Relacja Marty Hajkowicz:
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama