UWAGA!

Rowerami śladem form przestrzennych

 
Elbląg, Rowerami śladem form przestrzennych
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em” zaprasza do udziału w ostatniej z cyklu trzech wakacyjnych wycieczek rowerowych. Miłośnicy dwóch kółek obejrzą galerię form przestrzennych stojących w Elblągu. Start w niedzielę, 11 sierpnia, o godz. 10.

Tym razem podczas wycieczki nie opuścimy granic Elbląga, bowiem celem naszej jazdy będzie oryginalna elbląska galeria na świeżym powietrzu. Wykorzystując większy zasięg roweru - w porównaniu z chodzeniem - dotrzemy do form przestrzennych oddalonych od centrum miasta, które są mniej znanymi obiektami.
       - W trakcie wycieczki przewidywane są przerwy na jedzenie oraz robienie zdjęć, a każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru - informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę i klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Nasza wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.
       Niedzielna wycieczka będzie przebiegała po elbląskich ulicach oraz ścieżkach rowerowych, którymi dotrzemy w pobliże form przestrzennych.
       Dzięki wsparciu sponsorów dla pierwszych 40 uczestników wycieczki będą przygotowane słodycze oraz lodowy poczęstunek w Lodziarni Kaktus. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, jak na miejską jazdę przystało. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają całe rodziny.
       Ruszamy w niedzielę, 11 sierpnia o godz. 10.00 z dziedzińca Galerii EL. Dystans ok. 16 km.
       Naszą jazdę zakończymy w Lodziarni Kaktus na Placu Słowiańskim, gdzie będzie można schodzić się zimnymi deserami. Czas trwania imprezy to około 3 godzin. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin wycieczki znajduje się na stronie MOSiR. 
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama