UWAGA!

Rowerowe fotostory

 
Elbląg, Rowerowe fotostory

Wystartował konkurs skierowany do miłośników fotografii, filmowania i aktywnego spędzania czasu. Wystarczy zrobić kilka zdjęć lub nakręcić krótki film z motywami elbląskimi i rowerowym akcentem.

– Organizując ten konkurs chcieliśmy zachęcić elblążan i nie tylko do aktywnego wypoczynku. Zdjęcia lub filmy nie muszą być zrobione w Elblągu – jedynym wymogiem konkursowym jest elbląski akcent i oczywiście rower. Może to być koszulka z herbem miasta, tablica lub drogowskaz z nazwą, ulica Elbląska, plac o nazwie Elbląg, jak na przykład w niemieckim Leer. Praktycznie nie ma żadnych ograniczeń poza kreatywnością i pomysłowością uczestników konkursu – mówi Arkadiusz Kowalczyk z Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego.
       Podstawą do udziału w konkursie jest zarejestrowanie się i wgranie zdjęć lub filmu na stronę www.fotostory.elblag.eu. Laureata konkursu wyłonią internauci, głosując na najlepsze zdjęcia i filmy. Termin nadsyłania prac i głosowania upływa 20 listopada. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.fotostory.elblag.eu.
       Wystarczy zrobić kilka zdjęć lub nakręcić krótki film z motywami elbląskimi i rowerowym akcentem, aby stanąć przed szansą wygrania elbląskiego roweru.
      
      
Monika Borzdyńska, Biuro Prezydenta Miasta
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama