UWAGA!

Rusza Grand Prix w Bażantarni

 Elbląg, Rusza Grand Prix w Bażantarni
(fot. MOS)

W niedzielę, 8 maja o godz. 11, w Bażantarni odbędą się pierwsze w tym roku biegi z cyklu Grand Prix. Na startujących czekają dystanse 500, 2000 i 5000 metrów.

Niedzielne zawody miały się odbyć 17 kwietnia, ale z powodu złych warunków pogodowych zostały przełożone na 8 maja. To pierwsze biegi z cyklu Grand Prix, jakie co roku w Bażantarni organizuje Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Rywalizacja będzie odbywać się na dystansach: 500 metrów (dzieci do 10. roku życia), 2000 m (kategorie wiekowe od 11 lat) i 5000 m (od 16 lat). Start do pierwszego biegu odbędzie się o godz. 11, zapisy będą przyjmowane już godzinę przed startem.
       - Udział w zawodach może brać każdy, kto okaże aktualne badanie lekarskie lub podpisze oświadczenie, że biegnie na własną odpowiedzialność. Oświadczenia będą dostępne w dniu imprezy. Od dzieci i młodzieży do lat 18 wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów – informuje MOS Elbląg.
       Udział w imprezie jest bezpłatny. Kolejne biegi odbędą się w terminach: 22 maja, 12 czerwca, 18 września i 9 października. W każdym ze startów za konkretne miejsca uczestnicy otrzymują punkty do klasyfikacji generalnej. W październiku najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają medale.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama