UWAGA!

Rusza sprzedaż biletów i karnetów ma mecze Olimpii

 Elbląg, Rusza sprzedaż biletów i karnetów ma mecze Olimpii

Związkowy Klub Sportowy zachęca wszystkich kibiców do kupowania karnetów na mecze Olimpii Elbląg. Klub przygotował atrakcyjne ceny i system zniżek. 

KARNETY
       Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg informuje, że karnety można nabywać od 7.03.2016 do 18.03.2016 w siedzibie klubu, w godzinach od 11:00 do 19:00
       Ceny karnetów:
       trybuna A1, A2
       - normalny 60 złotych
       - ulgowy (dzieci i młodzież do 18 lat, osoby po 65 roku życia) 30 złotych, (osoby posiadające aktualne legitymacje PZPN, Zarządu WMZPN, sędziowskie) – za darmo
       trybuna VIP
       - normalny 150 złotych
       - ulgowy (dzieci i młodzież do 18 lat, osoby po 65 roku życia) - 75 złotych, (osoby posiadające aktualne legitymacje PZPN, Zarządu WMZPN, sędziowskie) - 50 złotych
      
       Dla osób, które zakupią karnet mecz Pucharu Polski – Olimpia Elbląg – Concordia Elbląg, który zostanie rozegrany 6.04.2016 o 16:30 gratis.

      
       Warunkiem zakupienia karnetu jest posiadanie Karty Kibica, Karty Zawodnika lub Karty VIP. W przypadku nie posiadania ww. kart, koszt wyrobienia 10 zł.
      
       System zniżek obowiązuje jedynie w przedsprzedaży i dotyczy tylko i wyłącznie karnetów. Nie przewiduje się wprowadzania zniżek na zakup pojedynczych biletów.
      
      
       BILETY

       Związkowy Klub Sportowy Olimpia Elbląg informuje, że ceny biletów w rundzie rewanżowej sezonu 2016/2017 pozostają bez zmian. Na trybunę A1 lub A2 po 10 złotych, na Trybunę VIP po 25 złotych.
       Klub przychylił się do prośby kibiców ZKS Olimpia Elbląg, aby sektor dla najzagorzalszych sympatyków, który pragną dopingiem wspierać Olimpię przez cały mecz umiejscowić na trybunie A1 – od strony łuku. W związku z tym na trybunę A1 obowiązywać będą dwa wejścia. Wejście od strony cateringu (od strony łuku) dla kibiców na „młyn”. Wejście od strony trybuny VIP dla pozostałych.
      
       Bilety można kupować w przedsprzedaży od 7.03.2016 do 18.03.2016 w siedzibie klubu, w godzinach od 11:00 do 19:00. 
ZKS Olimpia Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Olimpia

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama