UWAGA!

Rusza szkoła biegania

 
Elbląg, Uczestnicy ubiegłorocznej szkoły biegania
Uczestnicy ubiegłorocznej szkoły biegania (fot. MS, archiwum portEl.pl)

Rok szkolny zaczyna się 4 września, ale już 1 września rusza szkoła biegania. Stowarzyszenie Krzewienia Sportu EL Aktywni zaprasza na bezpłatne zajęcia wszystkich, którzy chcą dbać o swoją kondycję.

- W tym roku mamy propozycję dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem jak i dla zaawansowanych biegaczy – informują EL Aktywni. - Początkujący nauczą się, jak zacząć treningi biegowe, jak się odżywiać, ubierać na treningi, itp. Zaawansowanym biegaczom pokażemy środki treningowe przygotowujące do dystansu półmaratonu (najbliższy to półmaraton Bażant, 24 września - red.). Utworzymy dwie grupy dla zaawansowanych. Pierwszą dla tych, którzy chcą przebec półmaraton poniżej 100 minut, drugą dla tych, co chcą tego dokonać poniżej dwóch godzin.
       Wszystkie grupy – i dla zaawansowanych i początkujących – będą prowadzone przez doświadczonych trenerów i zawodników. Spotkania będą odbywały się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18. W sumie we wrześniu odbędzie się 9 takich treningów. Pierwszy już w piątek, 1 września, o godz. 18. Zbiórka przy dużej polanie w Bażantarni. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama