UWAGA!

Rusza XIII Puchar TP (piłka nożna)

15 marca rozpoczyna się rejestracja drużyn do eliminacji w XIII Pucharze Telekomunikacji Polskiej im. Marka Wielgusa w piłce nożnej dla dzieci. Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, a honorowy patronat nad imprezą objęła UEFA.

W ubiegłorocznej edycji pucharu uczestniczyło 2300 drużyn piłkarskich z całego kraju. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w rozgrywkach Uczniowskie Kluby Sportowe i szkolne drużyny jedenastolatków - dziewcząt i chłopców. Uczestnicy finału będą wyłonieni na etapie rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Finałowi zwycięzcy Pucharu TP otrzymają tytuł Mistrza Polski w Piłce Nożnej Jedenastolatków i obejrzą na żywo reprezentację narodową Polski w jesiennym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2010 w Bratysławie.
     Termin rejestracji drużyn do Pucharu TP upływa 14 kwietnia. Trenerzy powinni zgłaszać 10-osobowe drużyny dziewcząt lub chłopców, rejestrując się na stronie www.tp.pl/puchartp . Każda drużyna, która zgłosi się do turnieju, otrzyma potwierdzenie udziału drogą mailową. Wszystkie informacje organizacyjne, formularz zgłoszeniowy i regulamin turnieju znajdują się na stronie internetowej www.tp.pl/puchartp .
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama