UWAGA!

Ruszyła 5. edycja biegów na orientację

 
Elbląg, Ruszyła 5. edycja biegów na orientację
fot. MOSiR

Prognozy pogodowe na sobotę sprawdziły się w pełni, czyli było słonecznie, bez wiatru i w miarę ciepło. A to sprawiło, że w pierwszych zawodach piątej edycji Grand Prix w Biegach na Orientację organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy fachowym wsparciu elbląskiego Klubu Orienteeringu „Gryf” przy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej frekwencja poza uczniami szkół podstawowych nie zawiodła.

Areną rywalizacji był Park Bażantarnia, a uczestniczyli w nich nie tylko elblążanie, bo zawodach wzięła udział młodzież z Zespołu Szkół z Dzierzgonia pod opieką Ewy Nazarkiewicz, nauczycielki w-f, gimnazjaliści z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Kamionka Wielkiego z wychowawcą Mateuszem Gagajewem i licealiści z ZSEiT z Pasłęka.
       Podajemy najlepsze wyniki w kategoriach:
       Gimnazja: chłopcy – 1. Kamil Czyż, 2. Jakub Majchrzak, 3. Dawid Pieper (wszyscy MOW Kamionek Wielki).
       Szkoły średnie: dziewczęta – 1. Dominika Marcińczyk, 2. Adrianna Kopańska (obie Norwid Dzierzgoń) 3. Patrycja Linda ZST-I Elbląg; chłopcy – 1. Adrian Tutaj, 2. Marcin Kościński, 3. Dawid Matuszak (wszyscy Norwid Dzierżgoń).
       Open: kobiety – 1. Agata Mazur Elbląg, 2. Ewa Nazarewicz Norwid Dzierzgoń, 3. Anna Rybka-Nadolska ZSZ nr 1 Elbląg; mężczyźni – 1. Jacek Światkowski, 2. Piotr Światkowski, 3. Andrzej Patrejko (wszyscy Elbląg).
       Rodziny – 1. Państwo Oziemkiewiczowie z Elbląga.
      
       Były tradycyjnie dodatkowe atrakcje: losowanie albumu „Wysoczyzna Elbląska” ufundowanego przez dyrekcję Parku Krajobrazowego „Wysoczyzna Elbląska” i gorąca grochówka serwowana przez szefa leśnej restauracji.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama