UWAGA!

Ruszyła Piłkarska Elbląska Liga Amatorów Hydrobud

 
Elbląg, Ruszyła Piłkarska Elbląska Liga Amatorów Hydrobud
fot. MOSiR

Zgodnie z zapowiedzią w poniedziałek, jeszcze przy letniej aurze, wystartowała Piłkarska Elbląska Liga Amatorów Hydrobud prowadzona przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Aktualnie w rozgrywkach w rundach jesień – wiosna uczestniczy 10 zespołów, w systemie pojedynków każdy z każdym. 

Mecze PELA rozgrywane są w poniedziałki o godz. 19.30 na Orliku przy SP 6 ul. Piłsudskiego oraz w piątki od godz. 17.45 na Orliku przy SP 4 ul. Mickiewicza.
      
       W pierwszych pojedynkach srogi sprawdzian beniaminkom rozgrywek sprawili ubiegłoroczni finaliści piłkarskich amatorskich mistrzostw Elbląga. Mistrzowski team poprzedniej edycji drużyna U - 63 pokonała zespół SR Retro 6:1 (2:0). Bramki dla zwycięzców strzelili Sebastian Derewek 4, Tomasz Bandurski i Leszek Kimsa po 1. Honorowe trafienie dla pokonanych to zasługa Daniela Cudzewskiego.
       Wicemistrz poprzedniej edycji team Legioniści rozbił debiutującą w lidze drużynę AFK 12:0 (5:0), a na dorobek bramkowy złożyli się: Zbigniew Ciężkowski i Robert Grzelak po 3 bramki, Rafał Gomułka i Paweł Miller po 2 oraz Paweł Zieliński i Paweł Kacała po 1 bramce.
       Szczegółowy terminarz i pozostałe informacje dotyczące piłkarskiej ligi są dostępne na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu.
      
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama