UWAGA!

Rywalizacja przy zielonych stolikach

 
Elbląg, Ilustracja do tekstu
Ilustracja do tekstu (fot. Anna Dembińska, arch. portel)

W Sztumskim Centrum Kultury odbyły się prestiżowe Otwarte Mistrzostwa Sztumu o Puchar Burmistrza. Wzięło w nich udział 50 brydżystów i brydżystek z województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Po zaciętej rywalizacji  zwyciężyli Michał i Mirosław Wróblewscy z Gdańska.

Kolejne miejsca na podium zajęli: Anna Dworakowska (Suchacz gmina Tolkmicko) - Marek Czapliński (Elbląg), Wiesława Kasperek i Jerzy Kajzer (Gdańsk). Nagrodę specjalną dla najlepszej pary ze Sztumu otrzymali Zdzisław Koza i Waldemar Wnuk. Gratulacje.

W turnieju startowało 25 duetów. Imprezę perfekcyjnie poprowadził Janusz Liwosz, licencjonowany sędzia Polskiego Związku Brydża Sportowego. Animatorami i organizatorami mistrzostw, promującymi pozytywny wizerunek Sztumu w regionie Pomorza oraz Warmii i Mazur byli działacze brydża sportowego Michał Gutowski i Zdzisław Koza. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego dziękuje im za wzorcową organizację mistrzostw, które przyczyniły się do dalszej integracji.

A już w poniedziałek (9 września) w hotelu Arbiter w Elblągu odbędzie się 9. Ogólnopolski Turniej Korespondencyjnych Mistrzostwa Polski. Zapisy do godziny 16.45. Start o godz. 17.

Henryk Łęcki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama