UWAGA!

Seniorzy na podium (taniec)

 
Elbląg, Seniorzy na podium (taniec)

Znane są już wyniki podsumowujące tegoroczny cykl Grand Prix dla seniorów. Elbląskie pary mają powód do dumy, ponieważ znalazły się na podium.

W niedzielę elbląscy seniorzy brali udział w Finałach Grand Prix Polski w tańcach standardowych i latynoamerykańskich „Ad Astra” w Warszawie. W zawodach wystartowały dwie pary posiadające klasę taneczną C w obu stylach. Jarosław i Anna Kraińscy w kategorii wiekowej pow. 44 lat zdobyli pierwsze miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz 5 miejsce w tańcach standardowych. Druga para, Mariusz i Agnieszka Dziurawiec, która rywalizowała w kategorii pow. 34 lat, wywalczyła siódme miejsce w tańcach latynoamerykańskich oraz ósme miejsce w tańcach standardowych.
       Po zakończeniu tegorocznego cyklu Grand Prix, czyli cyklu ośmiu turniejów, nasze pary znajdują się na czołowych miejscach. Mariusz i Agnieszka Dziurawiec w kategorii pow. 34 lat uplasowali się na drugim miejscu w standardzie i łacinie. Jarosław i Anna Kraińscy w kategorii pow. 44 lat osiągnęli drugie miejsce w łacinie i trzecie w standardzie.
      
      
      
Zyta Wrzos, CT „Promyk”
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama