UWAGA!

Siatkarskie czwartki na półmetku

 
Elbląg, Siatkarskie czwartki na półmetku
fot. MOSiR

Na boisku wielofunkcyjnym przy ul. Mazurskiej rozegrany został trzeci siatkarski turniej dla dzieci ze szkół podstawowych, organizowany w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”. Tym samym zmagania młodych siatkarzy znalazły się na półmetku. Kolejne zawody już w najbliższy czwartek.

Wakacje z MOSiR-em trwają w najlepsze. Oprócz turniejów piłki nożnej, tenisa stołowego, czy koszykówki, przez całe wakacje odbywają się także „Siatkarskie czwartki” czyli turnieje dla dzieci ze szkół podstawowych. Organizatorami zawodów, na boisku wielofunkcyjnym przy ul. Mazurskiej, są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Parafialnym Uczniowskim Klubem Sportowym Salwator.
       - Rozegraliśmy już trzeci wakacyjny turniej, a to oznacza, że jesteśmy na półmetku siatkarskich rozgrywek - informuje Marek Oziemkiewicz z Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Salwator. - W tym roku zmieniliśmy nieco formułę imprezy i dzieci rywalizują w grach singlowych, gdzie grają jeden na jednego, oraz w zespołach dwuosobowych. Podsumowując trzy pierwsze turnieje trzeba przyznać, że dzieci świetnie się bawią, a rywalizacja sportowa połączona właśnie z zabawą sprawia im wiele radości. Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny turniej, który odbędzie się w czwartek 30 lipca.

 

W kategorii dwójek zespoły rywalizowały systemem „każdy z każdym”, a mecz składał się z trzech setów. Z grona wszystkich zespołów pierwsze miejsce zajęła para Julia Łukaczyk/Alicja Szaruga. Ciekawie wyglądała także rywalizacja w kategorii singli, gdzie zawodnicy, podobnie jak w dwójkach, rywalizowali systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce przypadło Zuzannie Stefańskiej, która w trzech meczach nie straciła nawet seta. Drugie miejsce zajęła Magdalena Oziemkiewicz, a trzecie Krzysztof Łukaczyk.
       Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz słodkie upominki. Na zakończenie rozegrano dodatkowo integracyjny mecz pomiędzy organizatorami i starszymi zawodnikami w którym para Piotr Oziemkiewicz/Monika Tchórzewska pokonała parę Julia Łukaczyk/Alicja Szaruga 27:25. Kolejne zawody dla uczniów szkół podstawowych rozegrane zostaną w czwartek 30 lipca o godz. 16.30. Zapisy do turnieju od godz. 16.00 do godz. 16.25.
      
       Więcej informacji o zajęciach sportowo-rekreacyjnych organizowanych w naszym mieście można znaleźć na stronie www.mosir.elblag.eu w zakładce Wakacje z MOSiR-em. Na stronie dostępne są także zdjęcia z ostatniego turnieju Siatkarskie czwartki.
      

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama