UWAGA!

Siatkarskie czwartki z MOSiR-em

 
Elbląg, Siatkarskie czwartki z MOSiR-em
fot. MOSiR

Do swojej ciekawej wakacyjnej oferty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dokłada kolejne atrakcje. „Siatkarskie czwartki” to najnowsza propozycja skierowana do najmłodszych miłośników piłki siatkowej.

Wakacje z MOSiR-em trwają w najlepsze. Oprócz turniejów piłki nożnej, tenisa stołowego, czy koszykówki, przez całe wakacje prowadzone są także zajęcia indywidualne: nauki pływania kajakiem, gry w tenisa ziemnego, squasha czy szkołę zumby. Do swojego bogatego programu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Parafialnym Uczniowskim Klubem Sportowym Salwator dołączają „Siatkarskie czwartki”, czyli turnieje dla dzieci ze szkół podstawowych.
       - Przewidujemy rozegranie czterech turniejów na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Mazurskiej - informuje Janusz Pająk, z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. - W każdym turnieju mogą grać trzyosobowe zespoły dziewcząt, chłopców lub mieszane. Impreza skierowana jest do dziewcząt i chłopców z rocznika 2001 i młodszych.
       Pierwszy siatkarski turniej rozegrany zostanie w czwartek 10 lipca. Początek o godz. 16.30. Zapisy zespołów przyjmowane będą na pół godziny przed rozpoczęciem rozgrywek. Zawody rozgrywane będą systemem brazylijskim, 1 set do 11, 15 lub 21 punktów, zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Udział w zawodach jest bezpłatny.
       Więcej informacji o wakacyjnej ofercie, szczegółowy kalendarz imprez, terminarze, wyniki, tabele oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu w zakładce imprezy sportowe/Wakacje z MOSiR-em 2014.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama