UWAGA!

Siatkarze zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR

2019-08-06
Aktualizowany 2019-08-07 08:28
 
Elbląg, Siatkarze zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR
fot. MOSiR

Wielkimi krokami zbliża się II turniej siatkówki plażowej, który zostanie rozegrany na boisku przy Tawernie Tortuga o Puchar Dyrektora MOSiR. Aktualnie trwa jeszcze przyjmowanie zgłoszeń do turnieju.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga po raz kolejny są organizatorami turnieju siatkówki plażowej, którego głównym trofeum będzie tym razem Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Andrzeja Bugajnego. Zawody rozegrane zostaną w niedzielę, 18 sierpnia, na boisku Tawerny Tortuga. Liczba startujących drużyn jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, gdyż pozostało już tylko kilka wolnych miejsc.
       - Jest to drugi i zarazem ostatni z zaplanowanych podczas tegorocznej akcji „Wakacje z MOSiR-em” turniej siatkówki plażowej - informuje Michał Libuda z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników, którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Turnieje te cieszą się dużą popularnością, dlatego siatkarskiej rywalizacji nie mogło zabraknąć także podczas tegorocznych Wakacji z MOSiR-em.
       Zgłoszenia do turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR przyjmowane będą do czwartku, 15 sierpnia, do godz. 23:59 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila prosimy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników), miejscowość z jakiej zespół pochodzi oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń, a udział w zawodach jest bezpłatny. Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9.00, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się na kwadrans przed rozpoczęciem turnieju.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Miasto i Mosir by sie wstydzili szyldować zawody w tak kiepskim miejscu. Czy w tak wielkim mieście nie da rady wykopać dołu na 2 szpadle o wymiarach 26x18 i zasypać piaskiem, wkopać dwa słupki metalowe. WYSTARCZY!! Nie potrzeba nam trybun czy oświetlenia!! Parków, łąk i klepisk jest multum!! Przykłady: Park traugutta obok siłowni, łąka między mickiewicza a żeromskiego, park kajki, dolinka, bazantarnia. Bym pogłówkował to bym jeszcze z 10 wymyślił bez problemu. Wstyd Wstyd Wstyd!!!
 • Betonowe klepisko na Oliwskiej proponuje! Tam tylko porozbijane butelki. O piasek trudniej stłuc piwko
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  czlowieknóżka(2019-08-07)
 • @kierowcahulajnogi - to boisko może rzeczywiście nie jest najfajniejsze, ale jest jednak na starówce, do tego jest kibelek, miejsce gdzie można kupić jedzenie i napoje, a zawody trwają dość długo, więc to chyba tez ważne, więc wstyd chyba nie aż taki duży. nie przesadzajmy, nie szukajmy wiecznie minusów, czasem po prostu warto się cieszyć z tego co się ma;)
 • Gdybym był dyrektorem, wstydziłbym się patronować wydarzeniu w takim miejscu. No cóż. Jaki pan, taki kram.
Reklama