UWAGA!

Siatkarze zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR

 
Elbląg, Siatkarze  zagrają o Puchar Dyrektora MOSiR
fot. MOSiR

W najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, na boisku przy Tawernie Tortuga w ramach Wakacji z MOSiR-em rozegrany zostanie drugi turniej siatkówki plażowej. Tym razem siatkarze powalczą o Puchar Dyrektora MOSiR.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Tawerna Tortuga po raz kolejny są organizatorami turnieju siatkówki plażowej, którego głównym trofeum będzie Puchar Dyrektora MOSiR w Elblągu. Zawody rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, na boisku Tawerny Tortuga.
       - Turnieje siatkówki plażowej cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Andrzej Bugajny, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Ta popularna dyscyplina sportu przyciąga coraz więcej zwolenników zdrowego i aktywnego trybu życia. Podobnie jest również w Elblągu, choć na nasze turnieje przyjeżdżają zawodnicy także z innych miast, m.in. z Gdańska.
       W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników którzy ukończyli minimum 16 lat. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów.
       - Turniej rozegrany zostanie systemem brazylijskim, a to oznacza, że dwie porażki eliminują zespół z dalszych rozgrywek – informuje Michał Libuda z Działu Organizacji Imprez w elbląskim MOSiRze. – Na turniej zgłosiło się już 12 drużyn, w związku z tym zapisy zostały zakończone.
       Początek siatkarskich zmagań zaplanowano na godz. 9, natomiast odprawa techniczna z kapitanami odbędzie się na kwadrans przed zawodami. Zapraszamy do kibicowania w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, przy Tawernie Tortuga.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama