UWAGA!

Siatkarze zagrają o tytuł mistrza

 Elbląg, Siatkarze zagrają o tytuł mistrza
fot. MOSiR

W sobotę w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej zagrają cztery najlepsze zespoły Awangarda Volley Ligi, organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. To będzie finał tych amatorskich rozgrywek. W tygodniu poznaliśmy także zespoły z dalszych miejsc w lidze.

Przez cały sezon 9 drużyn ambitnie walczyło o jak najlepsze miejsce w rundzie zasadniczej. Ekipy z pierwszej ósemki rozgrywek, zagrały w fazie pucharowej. Faworyci byli rozstawieni na tym etapie. Gra o finał była bardzo ciekawa, ale obyło się bez niespodziewanych rozstrzygnięć. W efekcie w sobotę, o godzinie 11:00, na głównym boisku w HSW, o trzecią lokatę i brązowe medale zagrają KM PSP Elbląg i Sport Spa Team. O złoto zmierzą się o 13:00 zespoły ZNP Elbląg i LOGBAR IKS Atak Elbląg. Wstęp wolny.

W grze o dalsze miejsca w lidze wystąpiło 5 drużyn. One zagrały ze sobą w systemie „każdy z każdym”. W tej małej tabeli najskuteczniejsi okazali się gracze MAR-El Instalacje Elektryczne, wygrywając w 3 starciach. Na kolejnych lokatach w tym zestawieniu znaleźli się Merkury Elbląg, KAM&KOLEX, Major i Przyjaciele oraz MarDar. Szczegóły rozgrywek dostępne są na stronie mosir.elblag.eu.

Sponsorem ligi jest Studio Łazienkowe Awangarda.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama