UWAGA!

Siatkówka na plaży

 Elbląg, Siatkówka na plaży
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich fanów siatkówki plażowej. Już w najbliższą niedzielę, 11 lipca, od godz. 9, na boisku przy dawnej „Tortudze” odbędzie się pierwszy wakacyjny turniej w tej dyscyplinie. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Siatkówka plażowa cieszy się coraz większą popularnością. Turniej o Puchar Prezydenta Elbląga to szansa dla wszystkich fanów tej dyscypliny sportu na zdobycie medali i statuetek, a przede wszystkim na grę na wysokim, jak co roku, poziomie. Podczas turnieju będzie obowiązywał „brazylijski” system rozgrywek.

Zgłoszenia do turnieju o Puchar Prezydenta Elbląga w Piłce Siatkowej Plażowej przyjmowane są do czwartku, 8 lipca, do godz. 23:59 na adres imprezy@mosir.elblag.eu. W treści maila należy podać nazwę zespołu, skład drużyny (imię i nazwisko zawodników) oraz numer kontaktowy do kapitana zespołu. Ilość zespołów jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W zawodach mogą uczestniczyć dwuosobowe zespoły składające się z zawodników, którzy ukończyli minimum 16 lat.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • wykopać doł na głebokość 40 cm, a wymiarach 25x15m(wymiar na oko, nie wiem ile ma boisko zapasu po bokach)-2 godziny pracy koparki (3x120zł=360zł). kupno i transport piasku 5800zł, dwa słupki do siatkówki 1600zł. Łączny koszt wykonania około 8000zł (wyliczenia "na szybko"). Czy 120 tys miasto nie może zbudować chociażby JEDNEGO boiska, tak jak wszystkie miasta i miasteczka w koło? Malbork, Tczew, Gdańsk, Olsztyn, Stare Pole. Wstyd organizować w tym szalecie pełniącym również funkcję śmietniska jakichkolwiek zawodów. W załączeniu "duma"MOSIRu
  • @pistoletgumowy - Ja bym wstydził się objąć patronatem jakiekolwiek granie w tej kuwecie. No ile lat można prosić, żeby dogadać się Atakiem i zagrać w Piastowie. Czy ktoś to ogarnia?
  • Miasto ma w głębokim poważaniu (znaczy głęboko gdzieś)siatkówkę plażową od zawsze.
Reklama