UWAGA!

Skrzypek na lodowisku

 Elbląg, Zdjęcie z archiwum
Zdjęcie z archiwum (fot. PS).

Już jutro, 13 lutego o godz. 19.30 odbędzie się druga impreza z cyklu „Spotkania z muzyką na lodzie”. Tym razem tematem przewodnim będzie muzyka z musicalu „Skrzypek na dachu” z muzyką Jerry’ego Bocka.

Pierwsza impreza z cyklu „Spotkania z muzyką na lodzie” rozpoczęła tegoroczne ferie zimowe. Jej tematem przewodnim była twórczość Czesława Niemena. Przedsięwzięcie zebrało dobre komentarze, stąd MOSiR postanowił przygotować kolejną propozycję, tym razem na zakończenie ferii.
     Ideą spotkań z muzyką na lodzie jest połączenie aktywnego wypoczynku z przybliżaniem twórczości, która zapisała się w historii świata muzycznego. Podczas jazdy na łyżwach prowadzone będą audycje, w których przybliżana będzie twórczość polskich i światowych gwiazd. Będą to utwory, które łączą pokolenia. Imprezy mają być alternatywą do propozycji muzycznych, które na co dzień towarzyszą użytkownikom ślizgawki.
     Bilety na „Spotkania z muzyką na lodzie” będą kosztować tyle samo, co na zwykłe wejście, czyli 6zł. Więcej informacji będzie można znaleźć na stronie www.mosir.elblag.eu.
Oprac. Anieze

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama