UWAGA!

Sławomir Grudziński najlepszym graczem stycznia

 
Elbląg, Sławomir Grudziński najlepszym graczem stycznia
fot. MOSiR

Za nami kolejny miesiąc rywalizacji w lidze squasha prowadzonej przez Szkołę Score i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W styczniu najlepszym zawodnikiem okazał się Sławomir Grudziński.

Nowy rok bardzo dobrze rozpoczął Sławomir Grudziński, który okazał się najlepszym zawodnikiem stycznia. Drugie miejsce w klasyfikacji miesiąca zajął Dominik Śnigier, a trzecie Arkadiusz Mateusiak. Natomiast najaktywniejszym graczem stycznia został wspomniany już Dominik Śnigier.
       Miłośnicy squasha, uczestniczący w rozgrywkach ligowych, mają już za sobą także pierwsze lutowe pojedynki. Jak na razie doskonale radzi sobie Arkadiusz Mateusiak, który rozegrał pięć spotkań i wszystkie rozstrzygnął na swoją korzyść. Najwięcej problemów sprawili mu Paweł Żwierełło i Bartosz Mateusiak, z którymi mecze zakończyły się wynikami 3:2. Kolejne trzy partie Arkadiusz Mateusiak wygrał po 3:1.
       Jak do tej pory najaktywniejszym zawodnikiem był Paweł Żwierełło, który w lutym rozegrał już sześć spotkań. Jednak, jak się okazało, ilość pojedynków nie szła w parze z korzystnymi wynikami. Ze wszystkich spotkań wygrał tylko dwa, pokonując Dominika Śnigier 3:1 i Bartosza Mateusiaka 3:2. W czterech kolejnych meczach musiał już uznać wyższość rywali. Lepsi okazali się: Bartłomiej Wrzosek, Arkadiusz Mateusiak, Sławomir Grudziński oraz Radosław Łuczak.
       Liga squasha powoli wkracza w decydującą fazę. Z tej okazji już 7 marca odbędzie się turniej p.n. „Półmetek ligi”. Zawody rozegrane zostaną w trzech kategoriach: junior, kobiet i open. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią najmłodsi zawodnicy, którzy na boisko wyjdą od godz. 12. Po nich do akcji wkroczą kobiety (godz. 14:30), na na zakończenie zmagań turniejowych zobaczymy zawodników rywalizujących w kategorii open, którzy swoje gry rozpoczną od godz. 16:30.
      
       Wyniki lutowych spotkań:
       Arkadiusz Stępień - Sławomir Grudziński 3:0, Arkadiusz Mateusiak - Sławomir Grudziński 3:1, Krzysztof Krochmal - Bartłomiej Wrzosek 3:1, Krzysztof Krochmal - Bartosz Mateusiak 3:1, Bartłomiej Wrzosek - Paweł Żwierełło 3:1, Paweł Żwierełło - Dominik Śnigier 3:1, Paweł Żwierełło - Bartosz Mateusiak 3:2, Arkadiusz Mateusiak - Paweł Żwierełło 3:2, Arkadiusz Mateusiak - Bartłomiej Wrzosek 3:1, Arkadiusz Mateusiak - Krzysztof Krochmal 3:1, Arkadiusz Mateusiak - Bartosz Mateusiak 3:2, Sławomir Grudziński - Paweł Żwierełło 3:0, Radosław Łuczak - Paweł Żwierełło 3:2, Radosław Łuczak - Bartłomiej Wrzosek 3:0, Dominik Śnigier - Krzyszof Krochmal 3:2, Dominik Śnigier- Bartosz Mateusiak 3:0.
      
       Wyniki rozegranych pojedynków i aktualne tabele SportsArt Fitness Squas dostępne są na stronach internetowych organizatorów pod adresem www.mosir.elblag.eu oraz www.tenis.elblag.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców w każdą niedzielę o godzinie 17 na korty squashowe mieszczące się w przy Al. Grunwaldzkiej 135 (hala CS-B).
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama