Snajperzy elbląskiego Orła w Krakowie (strzelectwo)

Krakowskie Towarzystwo Sportowe „Wisła” było organizatorem zawodów o Puchar Prezesa Związku Strzelectwa Sportowego. Startowali w nich członkowie sekcji strzeleckiej Elbląskiego klubu „Orzeł”.

Elblążanie stanęli do walki w trzech konkurencjach, a największe emocje wzbudziła rywalizacja w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego Ppn-40. Startujący w tej konkurencji z gronem 42 snajperów Maciej Milaniuk zajął czwarte miejsce z dorobkiem 367 pkt. na 40 strzałów. Identyczną wartość punktową wystrzelał trzeci w klasyfikacji zawodnik, ale miał większą od elblążanina ilość centralnie strzelonych 10. Pomimo tego wynik z krakowskiej strzelnicy dał Milaniukowi II klasę sportową.
     Jego klubowe koleżanki w konkursie strzeleckim z identycznej broni z udziałem 50 zawodniczek zajęły miejsca: 14. Sylwia Janiak - 350 pkt., 24. Lisa Ciepłucha - 337 pkt., 26. Daria Jankowiak - 335 pkt. Wszystkie elblążanki uzyskały III klasę sportową.
     Startująca w strzelaniu z karabinka pneumatycznego Kpn-40 Magda Stasiewicz na 47 zawodniczek zajęła 29. miejsce z dorobkiem 364 pkt. i też otrzymała III klasę sportową.