UWAGA!

Snajperzy Orła z pucharem (strzelectwo)

Strzelcy z elbląskiego klubu Orzeł okazali się najlepsi w XIII Pucharze Warmii i Mazur, który rozegrano w Olsztynie. Wygrali wszystkie konkurencje, zajmując miejsca od pierwszego do trzeciego, a ich wyniki sprawiły, że zdobyli także puchary za najlepsze osiągnięcia na tych zawodach.

O strzeleckie trofea ubiegali się zawodnicy z klubów z Giżycka, Gwardii i Pałata z Olsztyna oraz Orła Elbląg. Barwy elbląskiego klubu reprezentowała sześcioosobowa ekipa w strzelaniu z broni pneumatycznej. W konkurencji juniorów w strzelaniu z karabinka pneumatycznego puchar zdobył Bartosz Czerniawski. Najlepiej także strzelał wśród młodzików jego klubowy kolega Janusz Stoiński. W strzelaniu z pistoletu pneumatycznego wśród juniorów młodszych triumfował Karol Drozdowski, a tuż za nim była Katarzyna Kmieć. Wśród młodzików puchar wywalczył Mateusz Borsukowicz, a na trzecim miejscu uplasował się Maciej Milaniuk. Strzelców w elbląskim Orle trenuje Jerzy Kozłowski.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Zaje...fajnie się sprawili ci Nasi "Orliści" Czekamy na dalsze sukcesy w tym sporcie. Graaatuuuulacjeee!!!!!
 • OoOo Hehe Moi Koledz snajPerzy :P Uhu GraTuLuJeEee...Nie nO ChłOpakI PokazaLI$cie Klase ;) ŻyCze dAlSzyCH SuKceSów W StRzeLanIu ;PP BuZiaki Dla NasZeGo WspaNiałEgo TrEneRa ! ! Klub "orzeł" RLZ! !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  LiSkUNia(2006-10-27)
 • Myślałem, że ten klub nie istnieje, ale dobrze jest się pomylić. Ciekawe jak wyglądacie? ! Może jakieś fotki z zawodów?? !! Moje gratulacje dla Trenera Jerzego Kozłowskiego!!! Życzę dalszych sukcesów!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  orzeł(2006-10-27)
Reklama