UWAGA!

Sobotni bieg w parku

 Elbląg, Sobotni bieg w parku
(fot. nadesłane)

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich elblążan do udziału w biegach na orientację, które rozegrane zostaną w parku Kajki w sobotę 25 września. Start biegu - godz. 10.

Biegi na orientację są jedną z 3 dyscyplin sportowych, jakie rozgrywane są w ramach organizowanych przez MOSiR Grand Prix Elbląga. Jego ideą jest promowanie aktywnej rekreacji. W biegach na orientację mogą brać udział indywidualni zawodnicy oraz całe rodziny. Udział w nich jest bezpłatny. Aby wziąć udział w zawodach należy stawić się w miejscu startu, czyli przy górce „zjazdowej” przy boisku piłkarskim w parku Kajki do godz. 9:30. Start uczestników nastąpi o godz. 10.
       Wszelkie informacje o zawodach można uzyskać w dziale imprez MOSiR pod numerem telefonu 55 642 45 30 wew. 27 lub mailowo pod adresem: imprezy@mosir.elblag.eu.
      
      
Adam Krause, MOSiR Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Gratuluję pomysłowości- biegi "rozegrane zostaną w parku Kajki". Następny bieg na orientację zorganizują w tramwaju :)
  • Pan "menedżer" zapomniał dodac że to gorka zjazdowa i trasa dla krasnoludków oraz ewentualnych ofiar łamiących lub skręcających kostki u nóg, gratulacje jak wpis wyżej! To nie funkcyjka w ZHP tylko etat czyt. platna synekura
Reklama