UWAGA!

Sparta z pucharem MOSiR

 Elbląg, Sparta z pucharem MOSiR
Fot. MOSiR

11 zespołów wzięło udział w Turnieju piłkarskim Amatorów, zorganizowanym w ramach Wakacji z MOSiR-em. Na sztucznej murawie przy ul. Skrzydlatej najlepsza okazała się Sparta Baraki, która wyprzedziła IWO SKRAW TEAM i Asfalt. Zobacz zdjęcia.

Przygotowane zostały dwa boiska, które wymiarami przypominały te z Orlików. Na takiej przestrzeni ważna była nie tylko gra zespołowa, ale i technika. Każde spotkanie trwało 2x8 minut. System rozgrywek był bardzo prosty. Zespoły podzieliły się wówczas na 3 grupy. W dwóch grupach były po 4 ekipy, natomiast w kolejnej 3 drużyny. Po tej fazie odbywały się spotkania w systemie pucharowym.

W półfinałach IWO ograło Asfalt 5:0, a Sparta Baraki wygrała z Metrotestem 5:1. Pojedynek o trzecie miejsce na swoją korzyść rozstrzygnął Asfalt, triumfując 2:1 z Metrotestem. W finale Sparta Baraki poradziła sobie z IWO 2:0 i zdobyła główne trofeum.

Dziękujemy za udział wszystkim drużynom. Fanów ulicznej piłki nożnej zapraszamy w środę, 13 lipca, na nową propozycję, czyli turniej 3x3 na dwóch boiskach na Torze Kalbar. Gramy na małe bramki, każdy pojedynek będzie trwał 10 minut lub do 5 goli, a do wygrania będą medale i puchary. Udział bezpłatny.

Szczegółowy plan imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em dostępny jest tutaj.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Dobrze by było, gdyby podano nazwiska zwycięzkich zespołów, króla strzelców i najlepszego bramkarza. Ale to juz chyba dla MOSiR za duży problem.
Reklama