UWAGA!

Sportowe Dni Elbląga

Niezwykle atrakcyjnie zapowiadają się dla kibiców sportowych zbliżające się Dni Elbląga. W trakcie trzech dni na terenie Elbląga odbędzie się kilka imprez sportowych.

Tegoroczne obchody Dni Elbląga zaczną się 22 czerwca (piątek). Już w pierwszym dniu odbędą się VII Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Elbląga Elbląg-Hel, turniej szachowy oraz w parku Kajki Międzynarodowe Zawody Spadochronowe o Puchar Prezydenta. W pierwszym dniu skoczkowie wykonają skoki treningowe.
     Równie ciekawie zapowiada się drugi dzień (sobota 23.06). Na pl. Jagiellończyka cały dzień będzie rozgrywany turniej koszykówki ulicznej (od godz. 9.00 do 18.00). Mniej więcej w tym samym czasie w parku Kajki będą kontynuowane skoki spadochronowe (godz. 10.00-18.00), a w Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo odbędą się otwarte mistrzostwa Elbląga w szachach błyskawicznych. Tego dnia o godz. 11.00 nastąpi otwarcie mistrzostw Elbląga w rzucie podkową, a ich zwycięzca otrzyma w nagrodę puchar Elzamu. Oprócz typowo wyczynowego sportu odbędą się również imprezy dla najmłodszych zawodników. Między godz. 14.00 a 17.00 w miasteczku rowerowym przy ul. Browarnej zostaną przeprowadzone pierwsze elbląskie zawody dzieci w jeździe na hulajnodze. A od 15.00 do 18.00 na rzece Elbląg odbędą się I elbląskie miniregaty dla dzieci w klasie Optymist.
     W niedzielę (23.06) zaplanowano turniej par w brydżu sportowym (kasyno wojskowe przy ul. Królewieckiej - od godz. 11.00), turniej w podnoszeniu ciężarów o puchar prezydenta miasta (hala Atletikonu w godz. 12.00-16.00) zakończenie międzynarodowych zawodów spadochronowych (park Kajki, godz. 12.00).
AP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama