UWAGA!

Sportowe emocje na ringu w Tczewie (boks)

Elbląg, W Tczewie walczyć będzie Krzysztof Ciereszko z Tygrysa
W Tczewie walczyć będzie Krzysztof Ciereszko z Tygrysa (fot. M).

Staram się, przy wsparciu władz samorządowych Tczewa i województwa pomorskiego, podtrzymać pamięć o ojcu przez organizację Turnieju Bokserskiego im. Józefa Kruży - mówi Ryszard Kruża, syn mistrza Europy w wadze piórkowej z roku 1953.

- Tegoroczny, w sobotę 13 czerwca, będzie szesnastym z kolei, tym razem w mocniejszej niż poprzednio obsadzie międzynarodowej - dodaje.
       Tegoroczny turniej, jak nas poinformował Ryszard Kruża, zbiega się z 85-leciem MKS Wisły Tczew. Wezmą nim udział zawodnicy z czterech klubów zagranicznych: Usti nad Łabą z Czech, Eintrachtu Berlin, reprezentacja obwodu kaliningradzkiego z Rosji i Champion Box Kłajpeda z Litwy. Ponadto walczyć będą pięściarze kadry okręgu lubelskiego, klubów z Warmii i Mazur, Wielkopolski, Pomorza i okręgu pomorsko-kujawskiego.
       Z elbląskiego KSW „Tygrys” uczestnictwo w turnieju zapowiedzieli: kadet Sylwester Stempniewski (60 kg); juniorzy - Dawid Stempniewski (60 kg), Damian Babojć (69 kg), Adam Kośmider (75 kg), Marcin Śnitko (91 kg); seniorzy - Krzysztof Ciereszko (64 kg), Grzegorz Tyczkowski (75 kg) i Damian Kośmider (81 kg).
       Jednodniowy turniej będzie rozgrywany w dwóch seriach w hali sportowej II LO im. Jana III Sobieskiego w Tczewie przy ul. Marysieńki 10. Pierwsza seria walk rozpocznie się o godz. 10, a druga o godz. 15. Ryszard Kruża za naszym pośrednictwem zaprasza do Tczewa elbląskich kibiców boksu, informując, że wstęp na zawody jest wolny.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama