UWAGA!

Sportowy weekend z portEl.pl

 Elbląg, Sportowy weekend z portEl.pl

W nadchodzący weekend kibice piłki nożnej będą mieli do wyboru aż trzy spotkania, bowiem w Elblągu zagra pierwsza i druga drużyna Olimpii oraz Concordia.

Olimpia z Wisłą
       Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie Olimpii z rezerwami Lecha Poznań, kibice żółto-biało-niebieskich mają ochotę na więcej. W Wielką Sobotę podopieczni Tomasza Grzegorczyka w Elblągu zmierzą się z Wisłą Puławy. W chwili obecnej w nieco lepszej sytuacji są elbląscy piłkarze, którzy zgromadzili od rywala osiem punktów więcej. W pierwszej rundzie trzy punkty zgarnęła Olimpia, która wygrała w Puławach 3:2. Mamy nadzieję, że mecz rewanżowy również zakończy się wygraną żółto-biało-niebieskich. Początek meczu o godzinie 14 na Stadionie Miejskim przy Agrykola.
      
       Concordia z Błękitnymi Pasym
       Spotkaniem dwóch drużyn z przeciwległych końców tabeli można określić mecz, który odbędzie się w sobotę na stadionie przy ul. Krakusa. Pierwsza w tabeli elbląska Concordia podejmie czerwoną latarnię IV ligi Błękitnych Pasym. Zespoły dzieli aż trzydzieści jeden punktów. Pomarańczowo-czarno mają ich czterdzieści osiem, rywal natomiast siedemnaście. We wrześniu ubiegłego roku piłkarze Concordii wygrali z Błękitnymi 4:0 i zapewne nie mieliby nic przeciwko, żeby ponownie strzelić przynajmniej cztery gole. Początek spotkania o godzinie 16.

 

Rezerwy z Mazurem
       Rezerwy Olimpii Elbląg wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w oficjalnym meczu w tym roku. W najbliższą sobotę będą mieli doskonałą okazję, by w końcu zwyciężyć, bo zmierzą się z Mazurem Ełk, który w tym sezonie walczy o utrzymanie. Do tej pory drużyna ze wschodniej części naszego województwa nie przywiozła z wyjazdu choćby punktu, zatem lepszej okazji na przełamanie podopieczni Karola Przybyły już mogą nie mieć. W pierwszej rundzie zawodnicy Mazura pokonali na własnym boisku elblążan 2:1 i mamy nadzieję, że nasi piłkarze zrewanżują im się i zgarną komplet punktów. Początek meczu w sobotę o godz. 17 na boisku przy ul. Skrzydlatej.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama