UWAGA!

Sportowy weekend z portEl.pl

 Elbląg, Sportowy weekend z portEl.pl
fot. nadesłane

Nadchodzący weekend będzie obfitował w wiele wydarzeń kulturalnych, nie zabraknie także imprez sportowych. Chętni będą mogli wziąć udział w zawodach Iron Hand, czy popływać kajakami.

Concordia zawalczy o puchar

Już dziś (23 czerwca) Concordia Elbląg stanie przed szansą zdobycia trzeciego w swojej historii Wojewódzkiego Pucharu Polski. W Biskupcu podopieczni Adriana Żurańskiego zmierzą się z miejscową Tęczą. Warto wspomnieć, że w obecnym składzie pomarańczowo-czarnych wciąż gra kliku piłkarzy, którzy mieli już okazję wznieść puchar po wygranym finale. Mamy nadzieję, że w piątkowy wieczór znów to uczynią. Początek meczu w Biskupcu o godz. 19. Pomarańczowo-czarni zapraszają do wspierania ich na żywo. Finał będzie także transmitowany na kanale YT Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Sportowe imprezy podczas Dni Elbląga

W sobotę w godz. 9-16 każdy chętny będzie mógł wziąć udział w zawodach Iron Hand, które polegają na przejściu ponad rzeką Elbląg po linie cumowniczej z użyciem wyłącznie rąk. Zgłoszenie przyjmowane będą od godz. 9 w dniu zawodów w biurze zawodów na Bulwarze Zygmunta Augusta, przy moście wysokim. Można dokonać również zgłoszenia mailem na adres organizatora rfcpoland@gmail.com do dnia 24 czerwca.

Także na rzece Elbląg będzie miała miejsce kolejna sportowa impreza. UKS Silvant Kajak Elbląg kontynuuje tradycje i wakacje rozpoczyna z Dniami Elbląga. Kajakarze zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach, a także do kibicowania młodym sportowcom. Początek o godz. 11.

Z kolei w niedzielę wystartują zawody smoczych łodzi. Główną areną zmagań smoczych łodzi będzie tradycyjnie rzeka Elbląg, pomiędzy mostami Wysokim i Niskim. Początek zawodów zaplanowano na o godz. 10. Dla trzech najlepszych ekip przewidziano puchary prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego oraz medale, a dla wszystkich drużyn pamiątkowe dyplomy.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama