UWAGA!

Sportowy weekend z portElem

 Elbląg, Sportowy weekend z portElem

W nadchodzący weekend piłkarze Olimpii zagrają swój pierwszy sparing przed nadchodzącym sezonem 2024/2025. Miłośnicy piłki nożnej będą mogli wziąć udział w turnieju organizowanym przez MOSiR, a biegacze w cotygodniowym wydarzeniu pod hasłem parkrun.

Gorący parkrun

Rozpoczęły się wakacje, jednak miłośnicy biegania w parku Modrzewie nie robią sobie przerwy. Tradycyjnie impreza odbędzie się w sobotę o godz. 9. Uczestnicy będą mieli do przejścia, przetruchtania, przebiegnięcia po parkowych alejkach 5 km. Organizatorzy wydarzenia poszukują wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc w pomiarze czasu, skanowaniu, czy wydawaniu tokenów. To już 165 edycja spotkania.

 

Sparing Olimpii

19 czerwca Olimpia Elbląg rozpoczęła przygotowania do sezonu 2024/25. Pierwszym sparingpartnerem żółto-biało-niebieskich będzie Olimpia Grudziądz. Mecz zostanie rozegrany w sobotę (29 czerwca) o godz. 11 na boisku przy ul. Skrzydlatej. Wstęp wolny.

 

Turniej piłkarski

W niedzielę MOSiR zaprasza wszystkich miłośników gry w piłkę nożną na turniej 6-osobowych drużyn. Na ul. Skrzydlatej przygotowane zostaną dwa boiska o wymiarach „orlikowych” (60 x 30m). Mecze rozgrywane będą w czasie 2x10 minut z krótką przerwą. Start o godz. 10. Więcej informacji tu.

red.

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama